Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau Empty
MesajSubiect: Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau   Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau EmptyDum Feb 28, 2010 5:05 am

Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau F62174-Cecily-von-Ziegesar-Gossip-girl-Pe-tine-te-vreau

Gossip Girl - no. 6
Sex and the city pentru adolescenti

In aceasta saptamana vom afla cu totii daca vom fi acceptati la universitatile visurilor noastre. Este foarte important pentru noi sa fim acceptati pentru ca a studia la o universitate prestigioasa este cel mai important lucru care ni s-ar putea intampla in acest moment. De altfel, traim timpuri imemoriale deoarece vom fi marcati cu fierul rosu in cazul in care nu vom fi studenti la universitatea la care am candidat. Nu imi ramane decat sa va urez succes tuturor. Ma adorati, nu-i asa!?

"Un fenomen literar de care adolescentii par sa nu se mai sature". Daily Telegraph

"Cartea perfecta a celor care tânjesc dupa stralucire, stil si bogatie." Full on! Magazine

"O carte usor de citit si care creeaza dependenta, asemenea ciocolatei si bârfei." The Glasgow Herald
"Fabuloasa... amuzanta si încordata, asemenea unui clip foarte sexy." The Observer
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau Empty
MesajSubiect: Re: Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau   Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau EmptyDum Feb 28, 2010 5:07 am

Da, te adoram, o marita, preamarita cum o fi numele ei :-?
Allah ^Smile^
Sa mi-o cumpar :x sa vad cine care cum la ce universitate intra :-?
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau Empty
MesajSubiect: Re: Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau   Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau EmptyDum Feb 28, 2010 8:02 pm

Eu le-am luat de la coada =)))) la asta inca nu am ajuns Razz
am auzit ca e buna :-??
si deja am idee despre ce se intampla pentru ca am citit 7 si cam are legatura inceputul lu 7 cu sfarsitul asteia Very Happy
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
Continut sponsorizat





Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau Empty
MesajSubiect: Re: Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau   Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau Empty

Sus In jos
 
Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gossip girl. Vreau totul
» Gossip Girl
» Gossip Girl - Cei mai buni...dusmani
» Gossip girl. Cum imi place mie
» Gossip Girl. Doar In Visele Tale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Carti :: Colectia Gossip Girl de Cecily Von Ziegesar-
Mergi direct la: