Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Gossip Girl - Cei mai buni...dusmani

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

Gossip Girl - Cei mai buni...dusmani Empty
MesajSubiect: Gossip Girl - Cei mai buni...dusmani   Gossip Girl - Cei mai buni...dusmani EmptyMar Dec 08, 2009 1:36 am

E deja volumul 8 din Gossip Gril dar pe asta il am si pe asta l-am citit....E cel mai bun roman chick-lit pe care l-am citit....
Prezentare

„Acest nou volum al seriei îi va satisface deplin pe fanii însetati de înca o runda de scandal si tradare în lumea tinerilor frumosi si bogati care se bucura de tot ce are Manhattanul mai bun de oferit. Absolvirea unui liceu exclusivist nu este întotdeauna ce pare: drogurile si sexul devin parte din intriga, precum si câtiva profesori care dezvolta stranii «simpatii» fata de elevi.”
Booklist


„O serie perfecta, cu tot ce are genul mai bun: fete superbe si baieti atragatori, sex, droguri, mult suspans si chiar mai mult shopping. Desi protagonistii intra în bucluc hoinarind pe la petreceri, bogatia si privilegiile îi protejeaza de problemele pe care un asemenea comportament le-ar atrage în cazul celorlalti.”
Lorraine Squires, VOYA

E absolut WOW...Vanessa se tunde cheala,Nate se cupleaza cu Serena si plange (da baiat sa planga) dupa Blair.Blsir se cupleaza la randul ei cu un prin englez bogat...dar logodit deja...logodna despre care ea afla dar sustine ca e doar un zvon.Jenny e data afara de la colegiu,Dan se impaca cu Vanessa care il are ca amant un timp desi este cu fratele lui Blair....Deci treaba e incurcata tare dar e wow!Eu nu citesc o carte daca nu e buna si asta e printre singurele care imediat ce am terminat-o am vrut sa o reincep.
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Gossip Girl - Cei mai buni...dusmani Empty
MesajSubiect: Re: Gossip Girl - Cei mai buni...dusmani   Gossip Girl - Cei mai buni...dusmani EmptyVin Dec 11, 2009 9:20 pm

Ome :O:))
Vanessa, cheala? Smile) Nu vreau sa imi imaginez... eu nu am citit nicio carte Gossip Girl Sad dar dupa ce imi cumpar toate cartile din seria Vampirii Sudului, o sa le achizitionez si pe acestea:X
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
 
Gossip Girl - Cei mai buni...dusmani
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gossip Girl
» Gossip Girl. Pe Tine Te Vreau
» Gossip girl. Vreau totul
» Gossip girl. Cum imi place mie
» Gossip Girl. Doar In Visele Tale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Carti :: Colectia Gossip Girl de Cecily Von Ziegesar-
Mergi direct la: