Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Tu ce personaj Gossip Girl esti?

In jos 
+4
vampire.perfectdoll
M.P.A
Corynelle;x
Ale.
8 participanți
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Tu ce personaj Gossip Girl esti? Empty
MesajSubiect: Tu ce personaj Gossip Girl esti?   Tu ce personaj Gossip Girl esti? EmptySam Aug 22, 2009 12:33 am

So...am gasit un quiz interesant si am decis sa il postez.

Aici sa il faceti : http://www.kudika.ro/quiz/6561/q/10

Rezultatul meu : Serena van der Woodsen

La fel ca si personajul tau “geaman” din Gossip Girl, blonda seducatoare Serena van der Woodsen, si tu posezi abilitatea de a face capetele barbatilor sa se intoarca pe strada. Seduci cu usurinta si iti place acest joc, mai mult sau mai putin inocent, insa te plictisesti repede. Nu-ti place sa pierzi timpul cu intrigi si diferite barfe, preferand sa-ti traiesti propria viata la intensitate maxima. Te bucura placerile marunte ale vietii, gesturile tandre si neasteptate, surprizele de orice gen, dar nu ai accepta niciodata sa renunti la independenta ta caracteristica!
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Corynelle;x
Loyal Vampire
Loyal Vampire
Corynelle;x


Numarul mesajelor : 1589
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29

Tu ce personaj Gossip Girl esti? Empty
MesajSubiect: Re: Tu ce personaj Gossip Girl esti?   Tu ce personaj Gossip Girl esti? EmptySam Aug 22, 2009 1:09 am

Jenny Humphrey este tanara artista din serialul Gossip Girl, ea visand sa devina un celebru designer de moda. Precum Jenny, si tu muncesti asiduu pentru realizarea idealurilor tale, fie ca implica creativitate sau ambitie, intrucat vrei sa reusesti in viata numai prin merite personale. Lumea glamour te atrage destul de mult, sperand ca intr-o zi sa faci si tu parte din ea, insa nu cu orice pret, intrucat nu esti dispusa sa faci foarte multe compromisuri. Esti creativa si uneori, impulsiva, dorindu-ti mereu ca lucrurile sa iasa asa cum iti doresti tu!

hmm.....e bine..cred;))
Sus In jos
http://corina09-.hi5.com
M.P.A
Tiny Vampire
Tiny Vampire
M.P.A


Numarul mesajelor : 158
Data de inscriere : 26/08/2009
Localizare : Bucharest

Tu ce personaj Gossip Girl esti? Empty
MesajSubiect: Re: Tu ce personaj Gossip Girl esti?   Tu ce personaj Gossip Girl esti? EmptyMier Aug 26, 2009 10:43 pm

Serena van der Woodsen La fel ca si personajul tau “geaman” din Gossip Girl, blonda seducatoare Serena van der Woodsen, si tu posezi abilitatea de a face capetele barbatilor sa se intoarca pe strada. Seduci cu usurinta si iti place...

pai...asta`s eu =))

http://craignj.files.wordpress.com/2009/04/serena.jpg
Sus In jos
vampire.perfectdoll
Not a Vampire
Not a Vampire
vampire.perfectdoll


Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Tu ce personaj Gossip Girl esti? Empty
MesajSubiect: Re: Tu ce personaj Gossip Girl esti?   Tu ce personaj Gossip Girl esti? EmptyMier Oct 07, 2009 6:25 pm

Rezultatele testului:

Vanessa Abrams Vanessa are o personalitate exotica in Gossip Girl, fiind dezinteresata de bani si de valorile atat de trecatoare in care cred ceilalti adolescenti din serial. Cu siguranta, ai multe momente in care te simti visatoare si boema, iar... (Pentru a afla raspunsul complet trebuie sa fii inregistrata pe Kudika.ro. Click aici pentru a intra in cont sau click aici pentru a te inregistra).



Smile)) pff ce ma enerveaza ca nu pot sa vad tot rezultatul ~X(
Sus In jos
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Vid.

Tu ce personaj Gossip Girl esti? Empty
MesajSubiect: Re: Tu ce personaj Gossip Girl esti?   Tu ce personaj Gossip Girl esti? EmptyJoi Dec 17, 2009 4:00 pm

Ma credeti ca mi-a iesit Blair?Smile)

Blair Waldorf In serialul Gossip Girl, bruneta Blair Waldorf este intruchiparea stilului de viata specific new york-ezilor foarte, foarte bogati, fiind foarte pretentioasa si dornica sa straluceasca mereu in societate. Ca si Blair, adori sa fii in...

Nu am chef sa ma inregisterez:))
Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
the.dazzled.one <3
Jennifer Lee
Jennifer Lee
the.dazzled.one <3


Numarul mesajelor : 541
Data de inscriere : 30/11/2009
Varsta : 27
Localizare : in the middle of nowhere...

Tu ce personaj Gossip Girl esti? Empty
MesajSubiect: Re: Tu ce personaj Gossip Girl esti?   Tu ce personaj Gossip Girl esti? EmptyJoi Dec 17, 2009 6:40 pm

In serialul Gossip Girl, bruneta Blair Waldorf este intruchiparea stilului de viata specific new york-ezilor foarte, foarte bogati, fiind foarte pretentioasa si dornica sa straluceasca mereu in societate. Ca si Blair, adori sa fii in centrul atentiei, sa fii admirata si sa primesti invitatii la cele mai rafinate evenimente sociale si petreceri! Esti foarte preocupata de aspectul tau exterior si nu-ti lasi niciodata imaginea la voia intamplarii, ceea ce starneste deopotriva admiratia si invidia celor din jurul tau. Intelegi foarte bine regulile societatii si pari sa fii intotdeauna omul potrivit, la locul si timpul potrivite, afisand mai intotdeauna o stralucire demna de admirat.


Smile) Buuun...So...Nu mi se potriveste nimic din ce scrie aici.Deci chiar nimic Smile)
Sus In jos
http://www.loveandtragedy.wordpress.com
aly sweet
Not a Vampire
Not a Vampire
aly sweet


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : iN iNiMa Ta

Tu ce personaj Gossip Girl esti? Empty
MesajSubiect: Re: Tu ce personaj Gossip Girl esti?   Tu ce personaj Gossip Girl esti? EmptyMier Iun 23, 2010 12:08 am

Jenny Humphrey este tanara artista din serialul Gossip Girl, ea visand sa devina un celebru designer de moda. Precum Jenny, si tu muncesti asiduu pentru realizarea idealurilor tale, fie ca implica creativitate sau ambitie, intrucat vrei sa reusesti in viata numai prin merite personale. Lumea glamour te atrage destul de mult, sperand ca intr-o zi sa faci si tu parte din ea, insa nu cu orice pret, intrucat nu esti dispusa sa faci foarte multe compromisuri. Esti creativa si uneori, impulsiva, dorindu-ti mereu ca lucrurile sa iasa asa cum iti doresti tu!

e bine...imi place Jenny
Sus In jos
Jinx
Alexiss Elenna Abrams
Alexiss Elenna Abrams
Jinx


Numarul mesajelor : 2724
Data de inscriere : 12/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti .

Tu ce personaj Gossip Girl esti? Empty
MesajSubiect: Re: Tu ce personaj Gossip Girl esti?   Tu ce personaj Gossip Girl esti? EmptyMier Iun 23, 2010 12:18 am

Jenny Humphrey este tanara artista din serialul Gossip Girl, ea visand sa devina un celebru designer de moda. Precum Jenny, si tu muncesti asiduu pentru realizarea idealurilor tale, fie ca implica creativitate sau ambitie, intrucat vrei sa reusesti in viata numai prin merite personale. Lumea glamour te atrage destul de mult, sperand ca intr-o zi sa faci si tu parte din ea, insa nu cu orice pret, intrucat nu esti dispusa sa faci foarte multe compromisuri. Esti creativa si uneori, impulsiva, dorindu-ti mereu ca lucrurile sa iasa asa cum iti doresti tu!
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
Continut sponsorizat





Tu ce personaj Gossip Girl esti? Empty
MesajSubiect: Re: Tu ce personaj Gossip Girl esti?   Tu ce personaj Gossip Girl esti? Empty

Sus In jos
 
Tu ce personaj Gossip Girl esti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce personaj de desene animate esti?
» Gossip Girl
» Gossip Girl
» Gossip Girl Romania
» Gossip girl. Cum imi place mie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Quiz-uri-
Mergi direct la: