Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Dormitoarele baietilor

In jos 
+4
Chocoholic
miss.Duhamel!
ToxicBlood
suicide.blonde
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Urmatorul
AutorMesaj
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyLun Iun 27, 2011 11:55 pm

Aeon

Cantam si dansam dupa ce am ramas singura si nu prea in camera ca mister Cezar era prin preajma dar nu la fel de treaz la realitate ca si noi. M-am uitat cu ochi straini si goi la Jess si mi=am dus mana la nas teatral.
-Ai scapat in sticluta de parfum puisor! Promit sa ies cu tine daca incepi sa mirosi a barbat1
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyLun Iun 27, 2011 11:59 pm

Eve
- Ce iarba verde vrei? m-am inecat=))))
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:02 am

JESS

- Am chef de salbatic frichi frichi in padure<3. Si bine ma duc sa arunc pe mine tat shpreiu=)). Merse in baie si se tot parfuma acolo=)) iesi si o privi pe Aeon.
- NOO, INEACATE=))). NO, MEREM!? O cam privi pe Eve.
- Hai tu ca iesim si noi din casa<3.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:17 am

Aeon

Si m-am inecat ca dracu ca animalul se dadu cu tot shpreiu.
-Ce ai mai?????????????????????????????????????????
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:19 am

JESS

- No ti-o trebuit sprei. =)))
- No za tu ca nu miros bine, alai tothi.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:20 am

Aeon

-Mirosi ca MO dupa un dus in deseuri radioactive baby!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:22 am

Eve
Am stins tigara de balustrada si am intrat inapoi in camera.
- 10 ani nu-ti mai trebe spray, ma! am zis si mi-am facut vant cu mana.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:25 am

JESS

- Ce va ofticati<3. Noa mergem? Frichi frichiiiiiiiiiiiiiiiiiiii<3.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:26 am

Aeon

-Nu se oftica nici naiba! Haidem! Daca bien sur vreti sa merg si eu!!!!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:27 am

Eve
- Bine, da eu nu car nimic<3.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:29 am

JESS

- No bine, zambi usor. Iesi din camera cu cheile de la masina in mana.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:32 am

Eve
Am pus tot ce ne trebuia in masina etc etc ne vedem la alte locuri=)))))
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Iun 28, 2011 12:35 am

Aeon

Deci puteam sa merg!
Ura!!!!
Mi-am luat o sapca pe care mi-am trantit-o pe cap si am iesit dupa Jess.
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptySam Oct 15, 2011 5:06 am

- Gwen -
Toamna, un nou inceput pentru alti, dar pt. ea acel inceput se repeta la infinit fiindu-i rau de la un timp. Pasi lent si vinovata pe culoarul academiei. Rotile bagajelor ei scartaiau pe podeaua rece din ciment care deja prinse miros de domestos albastru.
Hotari ca anu asta sa-si rezerve un pat in camera baietilor. Nu dealta, dar sigur ramase mai putini ca anu trecut (care PS: a fost di bezt) si nu avea chef sa-si petreaca timpul, alone intre patru pereti huge.
Deschise usa dormitorului si vazu paturile facute la dunga, geamul deschis larg intrand in camera acel aer rece de care dori cu orice pret sa scape.
Isi abandona bagajele langa usa si merse in graba pentru a inchide geamu. Observa 4 paturi care nu erau inca locuite de nimeni.
Inchise usa si isi alese un pat, poate special, in care nu mai sta demult.
Se arunca in el si inca in corveturi se simtea aroma de care nu putea scapa. Se pare ca o vara intreaga nu e instare sa stearga niste embleme specifice trecutul darminteni amintirile? Avea sunt cele mai sinucigase.
Stranse cearceaful in pumni si se lasa purtata de mirosul imbietor al trecutul care mirosea asa de periculos si de vechi... ca niciodata. Acel miros era o amnezie pentru ea, si adormi...


- Jess -
Dupa ce vara sa stins in vantul tomnatic si ruginit al lunii septembrie, avionul decola din Germania, direct spre Los Angeles.
Cobori din masina care-l aduse pana in fata Academiei, luand din portbagaj bagajele care le aduse de acolo, si nu numai.
Dupa ce masina pleca, ramase in fata Academiei intentionat, vrand sa admire locul, cum a facut la inceput.
Nu se prea observau schimbari majore la aspectul ei, avea accea culoare stearsa si veche care o purta la inceput.
Intr-un final se hotari sa se care cu acele bagaje in minunata lui camera, in prezent mai goala, pentru ca restul dupa ce au terminat Academia, si-au continuat studiile si tot asa. (adevaratul motiv: persoanele cu doua fete nu le suport no<3).
Deschise usa camerei cu greu fiind mai mult blocata de ceva si isi puse bagajele inauntrul ei.
Vazu niste bagaje ciudate lipite parca de usa fiind motivul blocarii ei, si in patul unului dintre fostii lui colegid e camera, era ocupat de o micuta care sforaia incetisor.
Ranji observand ca parul ii era de data asta de un saten - roscat.
Inchise usa cu grija si isi scoase telefonul dintr-un mini-buzunarul a unui geamantan. Forma numarul EI, pe apelare rapida, dar niciun raspuns, apelul nu functiona, si trebuia apelat la es em es<3.

// SMS pentru Eve<3.

Heya there! Stiu ca vara e deja stinsa, dar sa stii ca sentimentele fata de tine au ramas vii in sufletul meu iar, prezenta ta, ar face ca totul sa se stinga in jurul meu si tu sa luminezi no. I need to see you, darling.
With love, Jess.


-// trimise acel mesaj cu niste emotii acumulate in celulele lui, si se lasa pe marginea patului ascultand sforaitul usor al lui Gweny. Forma cateva figuri pe podea cu picioarele... si observa ca tenisi inca nu era da-ti jos din picioare. Si dase jos, si-i vazu balerini lui Gwen, cei verzi, care poate erau noi avand o culoare destul de aprinsa si blanda. Zambi neconditionat si privi usa insistent vrand ca, Eve sa apara cat de repede si sa o stranga la piept<3.


OFF: DBiencuta, astept sa postezi, maine pe la 9 juma. sunt la bio, nustiu ce chestii si vin acasa pe la 14, hope. Pana atunci sa postezi, daca vrei. Te pupi<3, si take it easy<3.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptySam Oct 15, 2011 6:43 pm

EVE SEFA B-)<3<3 IOI CE DOR MI-O FOST DE EA<3<3<3<3<3

Desi terminasem Academia, mi se parea ciudat ca anul acesta sa nu vin inapoi pentru ca cea mai frumoasa parte a vietii mele se desfasurase acolo si nu stiu, parca simtisem nevoia sa revin, chiar si pentru o scurta perioada.
Avionul imi aterizase si m-am dat jos luand dupa mine cele doua bagaje si am luat un taxi. M-am asezat pe bancheta din spate si i-am dat instructiunile unde se afla Academia. Intr-un fel aveam emotii, pentru ca imi doream sa fi venit toti inapoi, sa ne vedem si de-ar fi pentru ultima data, pentru ca nici nu-mi aduceam aduceam aminte cand ii vazusem pt ultima data pe fiecare; parca disparuseraaaa.
Asa, oricum, am ajuns ACASA<3<3. Eram in fata usilor de la fosta mea camera si ma uitam parca cu frica. Imi doream ca atunci cand voi intra sa fie fomeile mele acolo<3 si sa povestim<3 asa cum faceam de obicei, dar eram sigura ca asta nu se va intampla, ca camera noastra era sigur goala, ca toata lumea isi vedea in continuare de viata lui, numai eu veneam intr-o academie pe care o absolvisem de nebuna. Inca cu ultima farama de speranta am deschis usa. Gol. Paturile erau facute, aranjate frumos si niciun lucru de-al cuiva nu se intrezarea pe undeva.
Mi-am pus bagajele langa fostul meu pat unde inca erau lipite cateva stikere<3, si m-am asezat pe pat si-am oftat, amintindu-mi de toate chestiile care se petrecusera inainte.
Mi-am intins pe patul MEU moale si mi-am pus mainile in cap. O sa fiu io si cu boboace.
Cum sa te gandesti ca vor mai veni inapoi si sa vi din Londra pana aci? Cat de proasta sa fii doamne?
Si tocmai atunci imi vibra telefonul in buzunar<3<3<3<3<3. Si era un mesaj de Jess<3<3<3.
- VAI NU CRED NU CRED NU CRED, am zis hepi<3 si am fugit pana la dormitoarele baietilor.
Am deschis usa fara sa bat la ea pentru ca inca credeam ca era o gluma si nu era aci<3.
Am intrat navalnic in camera, mai sa daram dulapu de langa usa<3 si L-AM VAAZUUUUUT<3<3<3.
- VAI CIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAU<3<3<3<3<3, AM URLAT SI AM SARIT LA GATU LUI<3<3<3<3<3<3<3<3

off: si io te iubi<3<3<3
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptySam Oct 15, 2011 7:47 pm

- Jess -

Se intinse intr-un final pe pat, asteptand-o pe Eve din minut in minut. Nu mai avea stare, energia deja avea fluxul ei si daca nu o puteai controla exploda! Jess, nu putea sa controleze un moment ca acesta si putea exploda din minut in minut.
Inchise ochii dar in scurt timp si-deschise pentru ca un pas apasat, se auzea din ce in ce mai accentutat.
Se ridica stand pe marginea patului si nu apuca sa se ridica ca usa dormitorului se deschise si Eve emana acel mix de sentimente de care Jess avea atata nevoie.
Ii simti cum acele sentimente si accentuaza pe ritmul inimii ei<3.
- Ev..., nu apuca sa zica ceva ca, ea era la gatul lui simtindu-i parfumul diferit. O stranse si el in brate si mai avea umpic si picau pe jos.
- EVE! ii spuse la ureche si, continua sa o stranga mai tare, pentru ca ii fusese asa dor de eaaaaaa<3, nu-si putea imagina cat de mult ii lipsise.

- Gwen -
Isi deschise usurel ochii, dar cand auzi acel tipat, si deschise larg ridicandu-se in fund, vrand sa vada unde arde!
- Buritos! spuse ea inca adormila si simti cum un miros ciudat ii dobori simturile. Isi dase jos patura aia<3<3<3 de pe ea, si se intoarse sa vada cine producea acel zgomot! Nu era nimeni alta decat Eve.
Un mic zambet, crispat i se surpuse pe chip si se dase jos din pat intingandu-si oasele.
- Am pierdut ceva? i se adresa lui Jess pentru ca Eve era prea ocupata prin a mai face ceva.

- Jess -
Vazu ca Gwen fu trezita de zgomotul care-l facuse Eve si mima un "scuze" pe buze cand ea-l privi.
- Nu ai pierdut nimic..., ii spuse lent luand o mica suvita dea Evei din gura lui=))).
- HAI, BEAR HUG! Spuse Jess, incercand sa o imbratiseze si pe ea. Dar nu veni, asa ca ofta si continua sa o stranga pe Eve<3 dupa dandu-i drumu si lasand-o langa el.

- Gwen -
Jess dorea ca si ea sa le alature micului Huggie de bun gasit, da noa, nu era in relatii de pace cu Eve si nu avea chef sa-si faca capul varza cu asa ceva, ii zambi frumos lui Jess si isi aranja hainele in fata unei oglinzi<3, vazand la capatul ei o foaie lipita pe care scria, porcarii ce le-a lasat elevi absolventi<3.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptySam Oct 15, 2011 9:13 pm

EVE
El m-a lasat din brate intr-un tarziu, dar eu nu l-am lasat pentru ca mi-o fost dor dor dor de el<3<3<3 de omu' asta pufos<3<3
- No, da mai ia-ma umpic<3<3<3 si ciau Gweni<3
- VAI DOAMNE CE BINE-MI PARE<3<3<3<3 CA-S ACI<3 CA SUNTETI ACI<3 DOAMNE DOAMNE<3<3<3 CAT VA IUBI IO<3
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyDum Oct 16, 2011 1:55 am

IN DOUA ORE AI SCRIS AIA? CE TE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT

- edit later, no offence -
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyLun Oct 17, 2011 12:36 am

no ni la ea=))))))))))))))))))))))))))))
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyJoi Oct 20, 2011 1:30 am

NO NU MAI POT DA EDIT, DIN VINA TA!

JESS.
O stranse mai bine in brate<3, si sta asa multt timp.

GWEN.
Ii privea sec.
- GRETOS! Spuse imitand cum isi baga degetul pe gat, si incepu sa rada=)))))))))))))))), luand cateva perne de pe jos lovindu-i cu ele.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyJoi Oct 20, 2011 1:58 am

no lasa tu<3<3<3

EVE
- No stai tu ca nu ne-am vazut de mult<3<3, am zis si am prins perna si i-am dat-o lui Jess de cap<3. Niebunule<3<3<3<3<3
Mi-am pus mainile in jurul gatului lui Jess si l-am pupat asa ca eschimosii cu nasurile<3.
- Hai sa ne pupam<3

SID
- WHO'S BACK? am zis intrand vijelios in camera si aruncand singurul meu bagaj.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyJoi Oct 20, 2011 5:09 am

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
DU-TE MA!

GWEN
Isi stranse buzele intr-o linie subtire incercand sa impiedice cateva hohote.

JESS
- Gwen, geloas-o! spuse pe o voce amplificata cand Eve il prinse de gaat<3.
- Tigrisoara=)))))))))))))))))
PS: VAI SA VEZI LA ISTORIE, NE SCOATE LA HARTA, NO SI O SCOS DOUA ORA TRECUTA, ADICA AMUS DOUA ORE, SI NU O STIUT UNDE-S M-TII BALCANI NO SI, FACE: Haideti tigrisoarelor. =))))))))))))))))))))))), sau ora trecuta adica azi, i-o zis la unu tigrisor, ca l-o scos la raspuns=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))). HORRROOOORRRRRRRR <3.

GWEN
- Mai taci eschimos cu creier roz! Spuse si arunca cu inca o perna in ei<3<3<3, inpiedicandu-i astfel, sa se mozoleasca in prezenta ei.

JESS
Nici perna aia nu-l impiedica sa nu faca urmatoarea miscare. O prinse in brate si-i saruta tandru obraji<3<3, dupa barbia<3<3<3, dupa ii prinse buzele intra-le lui, sarutand-o, pasional:>=)).

GWEN
IOI TI-AI ADUS GAGICU<3<3<3
Isi dase ochii peste cap cand ii vazu, simtind un sentiment distrus acolo undeva<3, si vazu ca podeaua se misca ciudat de amplu, plus o voce zgaraie atmosfera.
Era Sid, din neamu lui Eve.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyJoi Oct 20, 2011 11:35 pm

DIN NEAMU LU EVE=))))))))))))))))))))))))))))))))=))=))=)))=)))))=)))))))) VAI MOR MOOOR MOOOOOOOOOOR FOMEIE=)))))))))))))))))))))))))))))=)))))=))))))=)))))))))))

EVE
I-am simtit buzele peste ale mele, buzele alea moi delicate pretentioase si moi iar si-mi dadea asa o senzatie de furnici pe sira spinarii, de fapt pe spate, de fapt in tot corpul sia m adancit sarutul<3

SID DIN NEAMU LU EVE=))))))))))))))))))))))))))))
- IO MA, IO! am zis cand am vazut ca nimeni nu observa ca ERAM AICI.
I-am facut scurt cu mana lu Gwen, ca OMENII aia erau "ocupati" si nu si-ar fi dat seama ca NU sunt singuri DOMNE FERI.
M-am uitat la ei. Si m-am mai uitat. Si m-am mai uitat umpic.
- DA NU GATATI O DATA?
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyLun Ian 09, 2012 2:32 am

O aduse in camera si o puse pe pat.
- No stii, nu-s asa romantic da... niciodata nu am facut frichi si vreau sa facem<3.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyLun Ian 09, 2012 2:41 am

EVE

- Chiar ca nu o fost romantic, am zis abtinandu-ma sa nu izbucnesc intr-un ras de-ala sa sparg toate geamurile.
L-am tras pe pat si am inceput sa-l sarut mai aprins si mai pasional.
I-am dat tricoul jos si l-am aruncat pe undeva prin camera, sarutandu-l iar.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyLun Ian 09, 2012 2:44 am

- Ase te iubesc tu blonda, incat nici nu stiu cum sa-ti arat asta! spuse el pupic pupic<3<3<3<3.
No dupa ii simti pielea reece peste a lui si il facu sa tremure.
Ii pupa buzele, dupa gatu.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyLun Ian 09, 2012 3:05 am

EVEVEVE

Vai vai vai vai vai vai vai vaaaaaaai!!!
- Si eu!! i-am zis, simtindu-ma dezmierdata.
I-am ridicat buzele la nivelul buzelor mele si l-am sarutat cu ochii inchisi si cu mult patos.
I-am descheiat blugii si ii trageam in jos, dar imi era cam greu DACA NU ERAM AJUTATA.
Saracul, il dezbracam imediat de tot si eu inca era imbracata<3<3
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyLun Ian 09, 2012 3:11 am

Ii dase tricoul jos si-l tinu in mana, dupa care-l arunca in spate undeva. Ii saruta gatu rece simtind ca buzele lui is asa de calde pe langa pielea ei<3.
Incerca sa-i dea pantaloni jos da nu-i reusi, si o ajuta, ii arunca departe si se puse peste ea ondulandu-se dupa corpul ei.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyLun Ian 09, 2012 4:03 am

EVE

Simteam frisoane cum isi atingea buzele calde de pielea mea rece.
Mi-am despartit picioarele si mi-am ridicat genunchii pe langa talia lui dezgolita.
Ii dadeam pupici in rastimpuri pe toata fata dupa ce terminam cu buzele.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Ian 10, 2012 5:58 am

Dupa ce ii simti picioarele reci cuprizandu-i talia, il facu sa suspine si ii saruta pasional buzele in acel timp. Ii mangaie usor abdomenul cu mainile lui in timp ce o saruta patimas.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Ian 10, 2012 6:05 am

EVE

Gafaiam adanc sub atingerile si sarutarile lui pline de fervoare. Mi-am dat la o parte cu o mana cateva suvite care-mi cadeau pe fata, apoi mi-am pus ambele maini pe spatele lui, tragandu-l mai inspre mine si i-am supt usor buzele, apoi gatul..
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Ian 10, 2012 6:11 am

Continua sa-si sarute buzele, dupa merse cu sarutul pe gatul ei, abdomen, pana ajunse la pantaloni. Ii deschise nasturele cu buzele si fermuarul lafel.
Dupa ce facu asta, se alungi asupra ei pentru a-si fremanta buzele pe ale ei.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyMar Ian 10, 2012 6:17 am

Il sarutam si eu in continuare, plina de dorinta si pasiune, dand cerere la tot mai mult. Mi-am dat o bretea de la sutien jos si ma unduiam langa corpul lui. Mi-am tras blugii pana la glezne, dar nu reuseam sa-i dau jos.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptyVin Ian 13, 2012 3:58 am

Isi muta mainile pe spatele ei si incerca sa-i deschida sutienul, in acel timp trasa cateva lini imaginare cu varful limbi pe gatul ei fin.
Sus In jos
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptySam Ian 28, 2012 2:29 am

No a doua zi, razele soarelui ii bateau in ochii si acest lucru il facu sa-si incheie somnul deschizandu-si dupa, ochii lent.
Simtea ceva cald langa el, simtind si o mana care il tinea de talie. Isi intoarse usor capul, putin buimac vazand ca micuta blondina dorma dusa in bratele lui <3. Nu vroia sa o trezeasca si, ii saruta usor si scurt crestetul capului.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptySam Ian 28, 2012 2:41 am

Evee

Dormeam dusa si m-am intors pe partea cealalta, dar probabil imi cazuse perna pe jos sau ceva, si ma trezisem. Am cascat laaaarg si somnoros si am deschis usor ochii, care parca-mi erau lipiti de oboseala.
Siiii, am observat ca era cineva langa je<3<3. Si m-am dat mai aproape de acel cineva.
- Neataaa, am zis cu vocea ragusita si m-am cuibarit. Ce faaaci?
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptySam Ian 28, 2012 2:47 am

Ii mangaie usor umarul cu cateva degete si observa ca se fataia in bratele lui si ii dadu drumul dupa revenind inapoi catre el.
- Eu nimic, doar te iubesc! spuse el incet punand plapuma pe ea, mai bine sa nu-i fie frig ca no, era dezbracata si sa nu-i fie frig <3
Putea sa stea asa mult timp cu ea in bratele lui, fiind deja obisnuit placandu-i asta.
- Cum ai dormit? spuse lipindu-si fin obrazul de capul ei.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptySam Ian 28, 2012 3:04 am

Eve
Mi-am scos bratele de sub plapuma si mi le-am pus dragastos in jurul gatului lui si l-am pupat duuulce dulce dulce.
- Bine am dormit, am zis si m-am ridicat usor deasupra lui si l-am sarutat lung, simtind cum imi cad suvite de par, unele dupa altele, peste fata.
Dupa putin timp mi-am reluat locul, pastrandu-mi o mana sub gatul lui si cu cealalta mi-am dat parul pe spate. Mi-am pus pana pe obrazul lui si-l mangaiam leeeent si ma uitam dulceag in ochii lui, cu un zambet tampit si aiurit pe buze.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptySam Ian 28, 2012 3:09 am

Simti cum ii prinse gatul cu mainile si zambi usor sarutand-o la randul lui fin si lung. Dupa aceasta se urca pe el continuand acel sarut Jess punandu-si mana pe spatele ei usor netezindu-i-l <3.
- Doar bineeeeeee? intreba el usor dezamajit cand aceasta isi relua locul si el o prinse in brate ducand-o foarte aproape de el.
- Ce facem azi? intreba el incet lasandu-si cateva clipe buzele pe nasul ei<3.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 EmptySam Ian 28, 2012 3:20 am

Eve
- Doar foarte bine, ca sa fii tu fericit, no, am zis si zambeam larg, si eram pe deplin fericita pentru ca ma lumina pana in cele mai indepartate si adanci colturi ale inimii mele.
L-am sarutat din nou, apasat, si mi-am pus capul sub barbia lui si l-am prins strans in brate.
- Orice, i-am raspuns.
Ma manca capu=))))))))))))))))))
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Continut sponsorizat





Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
Dormitoarele baietilor
Sus 
Pagina 13 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dormitoarele baietilor
» Dormitoarele fetelor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fight for it-
Mergi direct la: