Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Dormitoarele baietilor

In jos 
+4
Chocoholic
miss.Duhamel!
ToxicBlood
suicide.blonde
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 3:35 am

Dar uitase de prosop...
- Sa zicem ca eu joc dupa regulile mele. Vei afla ce puteri am cu timpul, ridica din umeri. Sophie, pretty one! ii facu cu ochiul. Vezi sa nu iti cada prosopul. Este mult prea pretios!
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 3:43 am

Chad

-Oh, avem a lil pixie here! i-am facut cu ochiul si m-am intors cu spatele la ea. Nice to meet you Soph! Nu te ingrijora! Nu e ceva pe care nu l-as fi facut pana acum! So...
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 3:46 am

- Lil pixie?! Pe ce taram traiesti?! se incrunta si isi puse mainile in talie. Iti arat eu, a trebuit doar sa intinde putin manuta si cu o rapiditate demna de filmele fantastice i-a inlaturat prosopul si i-l flutura ca pe un steag.
- Oooops! isi duse cealalta mana la gura. Vezi?! Nu te pune cu mine pretty boy!
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 3:50 am

Chad

-M-ai lasat gol!Asa de la prima intalnire? m-am intors spre ea fara jena. Credeam ca vrei sa mai asteptam! Te grabesti si graba strica treaba! Ntz! Pretty girl!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 3:56 am

- De la prima intalnire? Dar unde te crezi?! Sorry pretty boy, not my type. Poftim prosopul, i-l inmana repede si arata cu degetele "micut, micut". Sa mai cresti si mai vorbim. Cine stie! Hai ca am duc sa caut dormitorul fetelor singura.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:00 am

Chad
Wow!
Asa de schimbate sunt domnisoarele din lumea asta!
-Of,of! mi-am dat ochii peste cap razand. Mersi pentru prosop! m-am prefacut intr-o pisica neagra si am mers pana la ea si m-am gudurat de picioarele ei.
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:06 am

- Carnaciorul de aur?! o bufni rasul si lua pisica in brate. Nu ai voie sa te uiti pe sub fustele fetelor fara permisiunea lor. Kitty kat! Chaddy! l-a lasat din nou pe jos, apoi i-a trimis o bezea si a iesit din camera.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:10 am

Chad

M-a luat in brate si nu m-a tinut decat foarte putin. Apoi m-a lasat pe podea si si-a luat talpasita! Da! Da! Si nu stia ca pisicutele au un al saselea simt...ntz! Ametita! Mi-am zis in gand. Am revenit la corpul meu uman si mi-am imbracat hainele in graba. Apoi am iesit dupa ea.
-Sophie...lil vamp! am strigat-o.
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:13 am

Lil vamp?!
Deja Sophie era destul de departe pe holuri dar ii lasa un mic cadou: sutienul ei norocos. Pe podea. O bufnea rasul! Era ascunsa dupa un perete si ii urmarea reactia.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:15 am

Chad

M-am aplecat dupa sutien.
Si mi l-am atarnat de un brat...noroc ca nu eram asa de mare.
-Ai o cupa cam mic! Ce ti-ai pus acum la sutien? Sosete? Ca sa le inalti?
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:19 am

Soph iesi din locul in care era ascunsa.
- Cupa mica?! iesi tunand si fulgerand. Traiesti pe Pluto, ma boy. Tu si prietenul tau imaginar. Da-mi-l inapoi! intinse mana dupa sutien. Oooo vad ca te-ai imbracat. Prea multe haine!
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:21 am

Chad

Am chicotit amuzat de iesirea ei furtunoasa.
-Oops! Am vederea prea buna si observ defectele! am intins spre sutienul apoi l-am ridicat deasupra capului. Piticanie!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:24 am

- Piticanie?! se intinse cat sa se mai destinda. Vrei salutul din Pluto? Sau... se apropie de el cu un mers ca de felina (ce numai el putea sa fie kitty kat?!) si ii privi buzele cateva secunde apoi bang il saruta, apoi ii fura sutienul din mana.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:34 am

Chad

Norocul ei ca lasasem mana mai jos.
-Mi-a fost mila de tine, Blondie! Saruti bine! 1 la 0 pentru Chadu! Oh yeah! Aeon o sa imi dea o bere la sfarsitul saptamanii!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:39 am

- Tu saruti prost! Lame! Imi pare rau pentru tine. Lil' emo boy care se transforma in pisicute. Ma mir ca nu incerci sa compensezi unele lipsuri.
I-a pus sutienul pe post de esarfa.
- Pastreaza-l! il batu usor pe umar si se indeparta.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:48 am

Chad
Am cascat plictisit.
-Emo neemo...am reusit sa te scot din ascunzatoare! O sa il pun la colectie! Miroase bine! No.5! Bun parfum! m-am uitat dupa ea. Acum ce faci? Te duci sa faci rondul de seara zburand ca un liliac?
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:52 am

Soph s-a intors cu fata spre el, mergand in continuare (dar cu spatele).
- Nu stiu. Te tine sa ma urmaresti?! Auuuu stai nu am pus intrebarea de baraj. Nu te lasa iubitica?!
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:57 am

Chad

-Sunt liber ca pasarea cerului! Nu trebuie sa dau explicatii nimanui! in timp ce mergeam m-am transformat intr-o cioara si am aterizat direct pe umarul ei.
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:02 am

- Urasc ciorile. De ce nu stai in forma umana. Huh?! Sau iti e teama cumva ca imi infing coltisorii in gatul tau si de-asta te tot transformi?! replica amuzata.
Ii placea tipul, ca daca nu punea ochii pe el, nu il tachina atata.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:06 am

Chad

-Pentru ca ADN-ul animal imi cere sa fac schimbarile astea astfel as innebuni stand in forma umana si impiedicand orice proces! i-am explicat intr-o engleza perfecta.
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:11 am

Se utia lung la cioara.
- Cioara vorbeste! WoW! o bufni rasul. Asa cum si eu trebuie din 48 in 48 de ore sa ma hranesc, zambi si in obraji i-au aparut doua gropite. Ok, uite facem un targ, eu nu ma mai iau de Micut, daca tu imi faci turul scolii. Ce zici?
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:15 am

Chad
-Da! Ce descoperire! Bine ai venit in Lumea Ciudatenilor! V.V Argost aici de fata iti va face un tur special al Academiei!
Doaamne dar dulce arata cu gropitele alea in obraji.
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:19 am

- Dar nu vreau sa faci turul scolii in forma de cioara. Pretty please! se uita la el cu puppy eyes si stia ca nimeni nu rezista la asa ceva.
Se aseza pe pragul unei ferestre, privind in departare. Pentru cateva secunde zambetul ii pierise. Era ultima mostenitoare al numelui van Alen si se comporta ca si cum nu i-ar fi pasat.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:23 am

Chad
I-am ascultat rugamintea pentru ca un tur al scolii cu o cioara pe post de ghid nu era tocmai ce voiai sa vezi intr-o zi asa frumoasa la academie si m-am transformat.
Am ramas in fata ei si i-am observat fata trista.
-What's your story? am intrebat-o serios.
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:26 am

- Huh? ridica privirea spre el. My story?! I'm a vampyre, half blood aka half human half vampire. The end! Frumos domeniu! schimba subiectul. Si imens pe deasupra. Vezi ca e mai bine ca om?! ii zambi.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:36 am

Chad
Mi-am dat ochii peste cap.
-M-ai facut sa inteleg totul! Absolut! am oftat. Acum 4 ani am vrut sa ma omor! Mi-am taiat venele! am intins mainile spre ea si i-am aratat cicatricile cu care am ramas in urma procesului. Am vrut sa dispar fiindca aveam impresia ca mama si tata nu ma iubesc! Sufeream oricum de bipolaritate, eram depresiv, beam si fumam in prostie, petreceam noptile in cimitir sau la politie si ma invarteam in niste cercuri nu tocmai elitiste!Cu toate astea eram bogatanul orasului, cel mai cel de prin locurile alea! Pur si simplu la momentele alea nu aveam nevoie decat de parinti si nu de banii lor! Mi-am pierdut prietenul cel mai bun din cauza unei supradoze si aia a fost ziua cand puterile mi-au iesit la suprafata!M-am transformat intr-un lup si i-am amenintat pe toti de acolo!Apoi am fugit de acasa si am venit aiciincercand sa scap de ai mei si de gura lor! M-am imprietenit cu cei de aici si am trecut prin momente cruciale, amuzante, am vrut sa ma omor din nou, aproape am reusit!Era sa mor de doua ori din cauza unor alergii! Am stat in spital o saptamana!M-am impacat cu ai mei in saptamana aia! Mi-am pierdut din nou prietenul cel mai bun si am crezut ca mor in momentele alea! Dar l-am adus inapoi la viata cu ajutorul lui Aeon! Si de acolo...plictiseala!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:42 am

Clipise des si il asculta.
- Sunt dintr-o familie de vita nobila. Sange albastru... Ultima din familie! Parintii si sora mea au murit intr-un accident de masina. Nu cred ca a fost totusi un accident si ca cineva a incendiat voit masina. Surioara mea avea doar 4 ani. Eu eram la o petrecere si am scapat. M-am nascut in Egiptul Antic, atunci a fost prima mea viata. Stii... ca la pisici... Ori de cate ori ajung la o varsta mai inaintata, ma reincarneze... regenerez... spui cum vrei. Si iar o iau de la capat si tot asa. Asa erau toti din familia mea. Insa, eu sunt ultima.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:46 am

Chad
I-am ascultat povestea curios.
Aveam o asa de mare influenta asupra oamenilor...ah si ce modest sunt!
-Imi pare rau! Stiu cum e sa pierzi pe cineva drag si apoi sa nu mai existe nici o cale sa il aduci inapoi!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 5:51 am

- Ma rog! se ridica. Nu am venit aici ca sa ma plang dintr-un colt in altul ci pentru ca am primit o invitatie sa ma alatur scolii de ciudati. Stii, familia mea a construit MET-ul in NY si multe alte cladiri importante, deh modestia asta, dar niciodata nu am fost chemati in randurile celor... diferiti. Am pastrat un low profile.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 12:13 pm

Chad

-Nu suntem ciudati, unu la mana! Ciudatenia aici ne-a invatat ca suntem mai normali decat cei din afara! i-am raspuns putin incruntat. Atinsese o coarda sensibila cu cuvintele ei. Si sunt altii si mai bogati, doi la mana! Banii nu conteaza decat in lumea de dincolo de peretii academiei! Aici...suntem toti la fel!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 3:00 pm

- OK, ok, am fost deplasata stiu. Dar asta e arma mea impotriva tristetii si durerii pe care o port in suflet.
Ofta. Niciodata nu a fost atat de sincera. Era un record pentru ea.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 8:18 pm

Chad
-Incearca sa vezi cu coada ochiului ca nu toti iti vor raul si ca nu toti vor sa te intristezi! Mie mi-a trebuit un an de zile ca sa descopar asta! Si acum fac parte din comitetul de primire al academiei! am ras pe sub mustata.
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 8:25 pm

Soph ridica sprancenele.
- Uuuuu I like it, mister hot mess, zambi si facu cativa pasi spre el. Atunci faci onorurile?! Si imi arati academia?
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 9:15 pm

Chad

Am facut o plecaciune in fata ei demna de 1800 toamna si am ras usor.
-Cu cea mai mare placere domnita Sophia!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 9:31 pm

Incepu sa rada si si-a dat ochii peste cap.
- Ok. Cap de lista: curtea. Vreau sa iau o gura de aer. Tu?!
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 9:34 pm

Chad
-As putea sa iau si eu o gura de aer! Cu tine! Daca imi permiti si nu vrei sa imi iei tot aerul respirabil! am luat-o de brat fara jena, din nou, si am tras-o dupa mine. Un' doi trei! Un' doi trei!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyDum Iun 12, 2011 6:01 pm

Citat :
- Sa pierzi?! Sau sa MA pierzi?! ii accepta propunerea si sari in sa. Di, calutule, o bufni rasul. We had great time!
Se apropiau deja de zidurile academiei.

Chad
Am adus-o pana sub balconul de la camera mea si de acolo m-am transformat intr-o lebada suficient de mare cat sa o pot purta pe spate pana sus la intrarea in camera.
-Pana aici ai platit! Cash sau credit?
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyDum Iun 12, 2011 6:05 pm

O bufni rasul.
- Dude, you're crazy. Stii... lucrurile mele sunt in dormitorul fetelor, nu aici. Nici macar nu le-am scos din valize.
Era frig... acum chiar ii era frig. Bye bye, adrenalina si stare euforica.
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyDum Iun 12, 2011 6:16 pm

Chad
-Am eu haine, ametito si ma duc sa ti le aduc pe celelalte pana faci tu un dus si te incalzesti!Ca tremuri ca varga...de la o posta nu alta! am sarit peste balustrada direct pe podeaua aceea. Mi-ai mai zis odata ca sunt nebun! Chiar aveam nevoie de o confirmare!
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
TwinFlames
Tiny Vampire
Tiny Vampire
TwinFlames


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 34
Localizare : Pe Pluto!

Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 EmptyDum Iun 12, 2011 6:23 pm

- Nu sunt ametita!!! Vezi ca acum iau o furculita si te alerg cu ea, numai sa... cauta cu privirea baia. Ma duc sa fac dusul mult dorit.
Intra in baie si se opri in fata oglinzii. Arata jalnic. Plouata!! O bufni rasul cand isi aminti ce au facut mai devreme, apoi s-a dus tinta in cabina de dus.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor   Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Dormitoarele baietilor
Sus 
Pagina 8 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dormitoarele baietilor
» Dormitoarele fetelor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fight for it-
Mergi direct la: