Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Beauty's not the key

In jos 
+11
RomaninThing
Me*feeling*the*rain
Andreea
×ღ×|Never.Alone
Chocoholic
blue_sky
Raindrop.
suicide.blonde
Corynelle;x
Ale.
ToxicBlood
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMier Iun 02, 2010 9:21 pm

Nu Eve...Jessica aici:))
Da,salbatic:>
Citat :
Cum naiba ai putut sa ii faci asta lui Jess? :O:((
Ce naiba aveti ma,si tu si Andreea:)))))Nu eu!ZACK!=))
Thanks everyone:">
Sus In jos
Andreea
Allison Gate
Allison Gate
Andreea


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 01/12/2009

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyJoi Iun 03, 2010 2:24 pm

Mama, ce idioata esti Sad
Saraca Jess! Sad
Daca nu o scapi, nu am de gand sa te las in viata. Ok?
Glumesc Smile)
Nextu':">
Sus In jos
RomaninThing
Not a Vampire
Not a Vampire
RomaninThing


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 11/12/2009

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptySam Iun 05, 2010 5:59 pm

Nu am mai citit demult, dar acum am să recuperez.
Imi place cum descrii, deşi cred ca ţi-am mai spus-o.
Singurul lucru pe care vreau să ţi-l reproşez e ca treci mult prea repede peste acţiuni. Şi propoziţiile sunt cam scurte. Mai dezvoltă+le!
Bravo! Si succes în continuare la scris!
Sus In jos
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyDum Iun 06, 2010 9:00 pm

Oficial imi urasc parintii si mai tare
cum naibi m-au luat ei la bunica inainte sa apuc sa citesc nextu!
eu le-am zis sa ma lasa da ei nu....bad man!!!!
revenind...wow :O
ma apuc acuma sa ii insir lu zack toate epitele care le stiu si sa vezi ce catelus il fac....
saraca Jess Sad(
macar o mai are pe Valentina :x
si o sa se intoarca la felix!
am eu un feeling bun Smile
sper ca zack sa ajunga in cele mai adanci colturi ale iadului si hades sa il persecuteze cu pantofu Smile))
spor la scris bai :x
si iarta-ma ca nu am avut timp sa citesc....da mi-am uitat netu acasa si nu salvasem nextu pe calc Sad :O3
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyDum Iun 06, 2010 9:23 pm

Multumesc frumos:">
Buburuza,daca ma omori,te omoara Alexandra:>
Alex,multumesc de sfaturi.Am sa tin cont de ele.
Criss,nu ma dearnjeaza ca citesti mai tarziu.Ma simt flatata ca citesti.Nu conteaza cand.
Ma bucur ca va place:">
Asta daca va place Smile
Sus In jos
Andreea
Allison Gate
Allison Gate
Andreea


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 01/12/2009

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyVin Iun 18, 2010 12:34 am

Of, hai, cand pui next?
Si sa nu-mi spui ca daca suntem certate n-am voie sa te intreb. Bine?
8-|
Sus In jos
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyVin Iun 18, 2010 12:53 am

Ma lasi cu textele astea? Nu am spus niciodata ca nu ai voie sa faci asta. Vrei doar sa te dai in spectacol.
Si ca sa iti fac pe plac, ca sa pun next as mai vrea doua commuri de la persoane diferite.
Sus In jos
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Vid.

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyJoi Iun 24, 2010 4:57 pm

Sadicooooooooooooo, cum s-o violeze maaa? O sa aiba o trauma pe termen lung:))

Si mai apare si o cotoroanta in peisaj:)), care Krista a zis nu e cototoanta deloc:))

Hai cu Nextuuuuuu`

>Very Happy< :*
Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMier Iun 30, 2010 5:00 am

Sarumana, Bia:x
Inca un comm, va rog frumos?;Wink
Sus In jos
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyJoi Iul 01, 2010 1:00 am

Trebuia sa-mi pun planul in aplicare! Pur si simplu trebuia!
Am pus mai multe perne asezate in sir, pe pat si le-am acoperit cu plapuma. Perfect! Semana foarte bine cu o silueta!
Am dat sa plec, cand, am observat ca usa era incuiata. Nu-mi aminteam sa fi incuiat baba usa.
No problem!
Mi-am luat o agrafa din cap si am deschis incuietoare in 10 minute.
M-am strecurat afara din camera, incercand sa nu fac zgomot deloc.
Ca o fantoma, am alunecat pe dalele de piatra, cu picioarele goale si impanzite de vanatai aproape vindecate.
Am ajuns la intrarea in pivnita si am privit in stanga si in dreapta, sa fiu sigura ca nu ma reperase nimeni.
Cand am pasit in fata celulei, am gemut si am cazut in genunchi. Nu mai era acolo. Ce ii facuse?
Am cazut intr-un abis ce ezita intre constienta si inconstienta. Gafaiam si ochii pareau ca mai aveau putin si imi ieseau din orbite. Daca il omorase? Il credeam in stare de multe, dupa cate imi demonstrase. Si Cole era un simplu om! Era imposibil sa lupte cu fratele sau vampir. Era pur si simplu imposibil.
M-am ridicat incet, tinandu-ma de barele celulei. Incepusem sa plang si picioarele imi tremurau putin.
Da! Eu, Jessica, trebuia sa plec de aici! Am dat sa plec, dar o pisica neagra mi-a taiat calea.Mi-a aruncat o privire patrunzatoare, si si-a continuat drumul alene. M-am incruntat, dar mi-am continuat drumul spre iesirea din pivnita. Am iesit incet si am mers spre holul principal. Usa de la iesire era, evident, incuiata. Dar poate reuseam sa scap! Si apoi aveam de gand sa ii iau pe tata si Claudia si sa o ajutam si pe Valentina sa scape.
M-am apropiat incet de usa si mi-am bagat agrafa in incuietoare. Cu un clic usor, usa s-a deschis. Inima imi batea in piept mai sa mi-l sparga. Piciorul gol mai avea putin si atingea iarba de afara, cand o mana m-a insfacat de spate si m-a propulsat departe de usa.
Am incercat sa ma tarasc si sa ma indepartez de atacator, dar cat mergeam de-a busilea, o mana m-a prins de par si mi-a ridicat capul in sus, pentru ca mai apoi sa-mi spuna la ureche-uh, ce gura urat mirositoare avea-:
-Mucoasa mica ce esti! Cum indraznesti sa incerci sa evadezi? Sa nu cumva sa te prind cu smecherii de-astea! Ai inteles?
Dar nu puteam spune nimic. Eram prea socata.
Mainile m-au tras si mai tare de par si am tipat.
-Imi pare rau, am soptit. Nu mai fac!
Mi-a dat drumul si a mormait.
-Ai face bine sa te intorci la tine in camera. Daca nu vrei sa ii spun stapanului despre mica ta incercare de a scapa.
Am dat sa ma ridic, dar am alunecat si am cazut la loc. M-am redresat, de frica sa nu se intoarca cotoroanta, si am luat-o la fuga pe coridoare, pana am ajuns in fata usii mele. Era inredescshisa. Nu o inchisesem inainte sa plec?
Speriata de moarte, am deschis usa si mai mult… Si am rasuflat usurata. Intr-un fel.
Pe patul meu statea singura persoana din casa aia in care aveam incredere. Doar ca ochii inlacrimati ii stricau frumusetea.
Am intrat in camera si am inchis usa dupa mine.
Cand m-a vazut, Valentina a facut ochii mari si nervoasa, a aruncat cu o perna in mine. Ochii i se colorasera in rosul acela care ma speria.
-Hey, ce s-a intamplat? am intrebat si m-am pus pe pat langa ea, mangaind-o pe mana, incercand sa o linistesc.
Dar am ramas socata cand si-a retras mana, inca nervoasa. Ma... Ma respingea?
-Am crezut ca ai plecat, a inceput ea. Am crezut ca m-ai parasit.
Am dat sa spun ceva, dar mi-a facut un semn scurt sa tac si a continuat, cu ochii inca rosii de furie:
-Jessica, de ce ai plecat din camera? De ce ai parasit incaperea? Nu ai voie, Jessica!
In voce ii distingeam panica.
-Daca te vedea Matilda? a intrebat.
M-am foit.
-Cotoroanta? am intrebat firav. M-a vazut.
A facut ochii si mai mari si expersia fetei i-a devenit dura.
-Jessica, esti ca si moarta, mi-a spus cu durere in glas. O sa ii spuna lui Zack.
Am scuturat energic din cap.
-Nu! A spus ca o sa-si tina gura! Nu o sa spuna nimic!
S-a uitat la mine urat.
-Te-a mintit, Jess!
Tonul i se mai imblanzise.
-Te-a mintit, a repetat. Matilda ii spune tot. TOT! Matilda e ucenica lui! Isi poate schimba forma, a continuat. E o zgripturoaica nenorocita care face orice sa ma enerveze.
Chiar atunci mi-a picat fisa. Pisica aia ciudata! Pisica pe care o vazusem la subsol! Era Matilda!
Am scrasnit din dinti si mi-am strans pumnii.
-Ce e? m-a intrebat Valentina, bland.
-Am fost la subsol. I-am vazut privirea acuzatoare, asa ca am continuat inainte sa apuce sa zica ceva: Cole nu mai e acolo-speram sa nu ma apuce plansu’ din nou- dar vroiam sa il vad. Val, macar o data as fi vrut sa-i mai vad chipul! Dupa ce am realizat ca disparuse, am dat sa plec, si prin fata mi-a trecut o pisica neagra, care la naiba, ma privea de parca ar fi avut creierul unui om. Era Matilda. Era Matilda, nu?
A dat incetisor din cap afirmativ si a oftat. S-a aruncat incetisor pe spate, pe pat si a inceput sa fredoneze un cantesc. Eram asa obosita!
M-am lungit si eu, si eram pe cale sa adorm. Cantecul fredonat de Val imi dadea fiori pe sira spinarii si parca ma inneca in apa viselor.
Dar brusc, cantecul s-a oprit si am stat amandoua in tacere.
Apoi s-a auzit ceva de la parter. Puteam sa jur ca era portelan spart. M-am cutremurat, dar am tacut.
Am vrut sa spun ceva, dar in secunda aia, Valentina a sarit din pat, a deschis geamul si s-a aruncat in gol.
Am dat sa strig, dar mi-am inabusit strigatul cu palmele. Da Doamne sa nu se fi lovit.
Pasi greoi se auzeau la parter. Si se apropiau! Se apropiau!
Mi-am dat cearceaful peste cap si am aseptat, tremurand. Daca era EL? Daca avea sa mai abuzeze din nou de mine?
Am ascultat pasii apropiindu-se pana ce s-au oprit. In fata usii camerei mele.
Aceasta s-a deschis cu un scartait usor si pasii si-au contiuat dansul in interiorul camerei.
Cred ca am asteptat cateva minute in liniste. Nu zicea nimic, nici macar nu se misca. Eram derutata. Venise in camera doar ca sa ma priveasca?
Scartaitul saltelei mi-a confirmat asteptarile. Se pusese langa mine. Picioarele au inceput sa-mi tremure, dar le-am potolit dupa un timp.
-Ce faci, frumoaso? m-a intrebat vocea aceea suava. Te-ai mai linsitit? Sper ca da, pentru ca noaptea trecuta ai fost tare galagioasa. Si stii ceva?
S-a apropiat de urechea mea si mi-a soptit:
-Mie nu imi plac pustoaicele galagioase.

Chiar daca commul mult astepat nu a venit...
Sus In jos
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyJoi Iul 01, 2010 1:06 am

First bwa.
Asa:>
Aaahh:-<
Firar sa fie Matilda:-l
Ma enerveaza atat de tare Zack incat am reusit sa fiu scarbita de el:)) daca asa ceva se poate. Smile)
Next>Very Happy<
Si sper sa fie mai placut nextul pt. Jess:(
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
aly sweet
Not a Vampire
Not a Vampire
aly sweet


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : iN iNiMa Ta

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyLun Iul 05, 2010 1:56 pm

ufff...de-abia acum am descoperit si eu ficul tau.
Rusine sa-mi fie. Embarassed
Dar oricum imi place mult, mult de tot Very Happy
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyLun Iul 05, 2010 2:33 pm

Ioi, maaaa
E Zackkkkkkkkkkkkkk?
Nu stiu de ce, dar in loc de Matilda citesc Maltida=)))))
Next. Mai. Repede. Pentru. Mine. Da?;Wink
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyLun Iul 05, 2010 6:59 pm

Sarumana la toate 3:x
Aly, mersi mult ca te-ai apucat sa citesti. Ma bucur ca iti palce.
Ma bucur ca va place!
Next... Cat pot de repede :">
Sus In jos
Andreea
Allison Gate
Allison Gate
Andreea


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 01/12/2009

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMar Iul 06, 2010 8:44 pm

Saraca Jess Sad
Matilda aia mi se pare un pic cam ciudata... Dubioasa!
Next:x
Ps: Ma prefac ca nu am vazut ce ai scris atunci dupa ce tiam cerut next Wink
Sus In jos
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMier Iul 07, 2010 5:53 pm

Multumesc pentru comentariu.
Ps: Ma prefac ca nu am inteles aluzia de mai sus Wink
Sus In jos
Corynelle;x
Loyal Vampire
Loyal Vampire
Corynelle;x


Numarul mesajelor : 1589
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyJoi Iul 08, 2010 5:56 am

Vai..am pierdut 2 NEXTURI
nush ce cacat am facut:-l

Imi plac amandoua :X
Zack e un idiot:-l
Sus In jos
http://corina09-.hi5.com
Me*feeling*the*rain
Not a Vampire
Not a Vampire
Me*feeling*the*rain


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 10/12/2009

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyJoi Iul 15, 2010 4:56 am

Ma,sper ca nui face nik Zack .Nui face,nu?
Ce tupeu pe el. Nui plac fetele galagioase auzi...Tembelistic,asa krista?
Next,te rog...
Sus In jos
aly sweet
Not a Vampire
Not a Vampire
aly sweet


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : iN iNiMa Ta

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptySam Iul 17, 2010 3:27 am

kristaaa pune mai repede nextu plz
de ce ma torturezi in halul asta? Sad
vrei sa mor Goodbye ....de nerabdare? Hurry up!
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyDum Iul 18, 2010 6:28 am

cititoare noua Kristalino :* pupa darling :*

primul next

Citat :
-Merg la scoala,spuse fata timida…Tu…Tu ce faci?Ai nevoie de ajutor la mate?
-Nu,Jess,doar vroiam sa te intreb daca nu vrei sa vii cu mine la o petrecere…
Mai existau cuvinte pentru o astfel de intrebare?
-Da,sigur!Cum sa nu?raspunde ea fara sa mai stea pe ganduri…
-Dar mai este o mica problema.Va fi un fel de bal mascat,si trebui sa te imbraci in pui…Mie imi plac puii…
-Nici o problema,spune fata ezitant..
-Ne mai vedem
nu are intentii bune, jerk Hurt

Citat :
-Ti-a placut surpriza mea?murmura el
Jessica coboara scarile in fuga si ajunge intr-un fel de incapere cu un dulap,o masuta si alte lucruri…
Andrew se apropie amenintator de mult si incepe sa o sarute..Fata incearca sa scape,dar in incercarea ei patetica de a scapa de cineva mai puternic,aluneca din mainile baiatului si pierzand-si echilibrul,cade la pamant,zdrobindu-si capul de masa pusa parca intentionat acolo…
Odata ajunsa la podea,totul se intuneca,apa ii inunda urechile si totul se termina…Nu mai aude nimic,nu mai simte nimic…Totul era…Mai bine acum…
ce l-as omori aici Bring it on nenotocitul

next-ul 2
Citat :
-Nu,nu vreau sa mor!Nu vreau sa mor!E rodul imaginatiei mele…Doar imaginatia mea…
Go to hell

Citat :
Apuca cu mainile musculoase gatul fragil al baiatului, frangandu-i-l. Capul ii sare la 10 metri departare, iar corpul cade, lipsit de energie, pe pamant.
just great At wits end

next-ul 3
incredibil Day dreaming o noua viata :X
Citat :
-Cine esti tu si ce ai facut cu mine?sopti ea fara rautate in voce.
-Jessica,eu sunt un….
vampiras mai :X

next-ul 4
Citat :
Aripile negre imense de 2 metri isi fac aparitia pe spatele lui Felix,iar coltii amenintatori isi fac aparitia deasemenea.
maiculitza :-SS

Citat :
Si acum era o vampiroaica afurisita!Mereu urase filmele cu vampiri!Dar daca acesta era pretul pe care trebuie sa-l plateasca pentru a fi cu Felix,atunci,accepta fara nici o discutie.Dar daca el nu simtea acelasi lucru?Nu,vazuse in tonul sau in ochii lui dragastosi o scanteie de pasiune.Dar daca vazuse scanteia accea doar pentru ca asta vrusese ea sa vada?
nasol Neutral

Citat :
Hey,scumpo,se auzi vocea aceea mai nou familiara.
Si in secunda urmatoare,Felix intra in baie peste Jessica
asshole At wits end

next-ul 5
ciondaneala, ciondaneala, dar fluturasii aia zburda Dance

next-ul 6
Citat :
Ca sa scape de sfere,trebuia sa le arunce asupra unui obiect,asa ca fugi in bucatarie si se gandi ca Felix nu se va supara daca frigiderul va exploda in mod subit
no =)))))))) ca nici nu avea sa observe ca ea a facut asta =)))))))

Citat :
Dar imediat ce atinse apa cu galeata,tot lichidul cazu ca o cascada peste fata care pierzandu-si echilibrul,cazu ametita de valul de apa,direct pe gresia rece si tot ce isi mai amintea era vocea disperata ce ii striga numele.
s-a intors Fely mai I love you

next-ul 7
adorabil de la inceput la sfarsit :X

next-ul 8
Felix a fost un total jerk Silly dar si ea s-a razbunat pe masura asteptarilor Death way 2 go girl! \m/

next-ul 9
mickey ala numai timid nu era Shame on you ...felisor mamica, fata te iubeste mai si tu ce naiba faci? Shame on you

next-ul 10
Citat :
Nu pot sa-ti explic acum si nu vreau sa ma cert cu tine.Iubita mea,tu esti ca stelele de pe cer,ca soarele in viata unui om,ca sarea-n bucate,a spus el dintr-o suflare.Dar nu in sensul in care te gandesti tu.Esti ca fiica mea.Te iubesc!Nu te-am cunoscut de multa vreme,dar inima mea bate doar pentru tine.As face orice doar ca tu sa stai cu mine.Langa mine.Sa fii la dreapta mea cand am nevoie de tine si sa fiu la stanga ta cand vei intampina ziduri de netrecut.Fiica mea.Nu naturala.Dar nu ma deranjeaza ideea.Esti sufletul meu si acum,ca m-am descarcat,tot ce vreau este o imbratisare de la cea mai frumoasa si inteligenta fata pe care un vampir singuratic ar fi putut-o avea.
asta da marturisire :X :X :X
si normal ca se termina in inimioare ;Wink

next-ul 11
no ca ma invalui intr-o intriga din asta din care sa nu mai pot iesi...ce o fi facut fratioare Felysor? :-??

next-ul 12
Jess are o surioara :X care a patit-o deja saracutza Sad

next-ul 13
parca miroseam ce mirosea si ea damn it =))

next-ul 14
geez girl...am vazut totul prin ochii ei =)))))))))))...mama mai rau ca un film horror =))))))
Citat :
Doi ochi rosii s-au intors spre mine insetati.
pazea ca s-a trezit monstrul =))))))

next-ul 15
pana la urma monstrul s-a dovedit a fi doar un copilas in cautare de alinare Sad...so sad Sad

next-ul 16
bad claudia Nailbiting si bulele alea sau ce or fi fost scaryyyyyyy :-ss

next-ul 17
intens :x descrii superb :X

next-ul 18
grotesc Sad pare rau pentru ea Sad

next-ul 19
la faza cu omoratul lui Felysor m-ai omorat pe mine Kristalino Clown

next-ul 20
momentul cu lupii...descris la maxim :x omg :x adorabil :x
Claudia?profesor bun? s-o vad si pe asta =))

next-ul 21
Felysor nu e mort :X :X :X
ca nu are cum mai :x e taticul ei doar? :">
si Jess e puternica pisi :X

next-ul 22
tablou de familie :x
imbratisati :x...superbi nu alta :x

next-ul 23
Citat :
‘’Hey,somnoroaso,pun pariu ca ti-e foame.Sau sete…
In frigider ai sa gasesti in spate de tot,o punga cu’’lapte’’.Cred ca asta iti va potoli setea.Daca nu,esti libera sa pleci cand vrei.
Ah,si sa-l hranesti si pe Scooby.Ghemotocu’ asta mananca mai mult ca noi.
Te pupa tata.’
era chiar atat de grea de cap? =))) ala nu era lapte =)))
ghemotocul ala e atat de dragutz :x, vreau si eu unul :x
Claudia imi aduce aminte de Alice =))...plase multe de cadouri, zambet larg pe fata si "La multi ani!"-ul atat de entuziasmat =))

next-ul 24
bai nene ce ii face la caine? :O il ineaca naiba :O...Felysor a completat tabloul :x ca de fiecare data :X

next-ul 25
bataie cu frisca =))))))))))) ador bataile cu frisca =)))))))))))

next-ul 26
[qoute]Dar trupul sau,lipit strans de al meu,nu dadea nici un semn de viata.
baaaaaaaai nene plang mai Sad(((((((((((((((
trist mai Sad(((((((((

next-ul 27
Jess, girl nu se face asta =))...taticutzul tau vrea sa te ajute si tu windsurfing? =)))))) Smug

next-ul 28
tanti aia merita o smotoceala buna din partea vampiritzei Silly cum sa ii intrerupa mai? Doh!

next-ul 29
mamicutza ce am ras cand am citit ce i-a facut chelneritzei=))))))))
asa ii trebuie! Death

Citat :
-Buna ziua,a inceput Cole respectuos.Eu sunt Cole!Si tu esti…
Am vazut cum i se incretese fruntea tatei.
-Eu,baiete,eu se intampla sa fiu tat…
-Tatankamoon,am continuat eu intrerupandu-l.Tatankamoon.Fratele meu.
Dumnezeule!In ce ma bagasem!Cole nu ptea sti ca acela era tatal meu.Parea cu 3 ani mai mare ca mine.
-Ma bucur sa te cunosc…Tatankamoon,a spus Cole.
bestiala =))))))))))

next-ul 30
OMG! :O a vazut totul Cole? :-s

next-ul 31
Citat :
Dar usa s-a deschis brusc pentru a scoate la iveala corpul fraged al Claudiei.
-Nebunaaaa,m-a salutat ea.
Si s-a aruncat la gatul meu,asezandu-se cu fundul pe ouale mele.Aaa,ouale prajite.
-Multumesc,chiar nu-mi era foame,am raspuns eu,dupa care stomacul mi-a ghortait in semn de protest.
-Cine e frumosul de jos?a intreabt ea cu speranta in glas.
-E luat,am raspuns eu ca oparita.
-Ciudat nume,a reflectat ea.’E luat’.Mmm.. Suna bine.
M-am strambat la ea dar am imbratsat-o strans.Cat de dor imi fusese de ea.
-Acum taci,pleaca si adu-l pe Cole incoace.
M-am dat jos din pat si am impins-o pe Claudia afara din camera.
Dupa ce am inchis usa am auzit-o strigand din partea cealalta :
-Cole?Are si un prenume?
mortal =)))))))))))))))

next-ul 32
povestea lui Cole e trista rau...asshole ala de Zack ahhhh ce i-as da doua dupa ceafa!
Go to hell cum sa ii faci mai asta fratelui tau? Dont\'t want to see

next-ul 33
ciondaneala de porumbei Smug Smug Smug Smug
asa va vreau mai :X
jess nu e frumos ce faci matale Shame on you

next-ul 34
Cooooooooole? Sad((((
unde e mai Cooooooooooole? affraid affraid affraid

next-ul 35
Zack Go to hell tampit nenorocit At wits end
fata aia, Valentina e adorabila :X...si numele face totul :X

next-ul 36
aoleu ce viata a avut Valentina :[quote]act ca Jess :
Citat :
te]Te intrebi poate de ce ochii imi sunt rosii acum.Ei bine,asta pentru ca in impactul cu solul,ochelarii grosi s-au spart in mii de bucatele ce mi-au intrat cu dibacie printre pleoape.
nici nu vreau sa ma gandesc saracutza :[[

next-ul 37
din nou cretinoidul ala de Zack Go to hell Go to hell Go to hell ii place sa o tortureze pe Jess Go to hell

next-ul 38
biata Jess...obligata de imprejurari sa stea cu boul ala cu coarne Go to hell ... vreau sa ramana cu Cole mai Sad((((((

next-ul 39
incearca el sa o cumpere cu cadouri scumpe, cu camere ultramobilitate si multe alte chestii dar inima ei e tot la Cole [na sa iti bagi unghia in gat idiotule Go to hell ]
Cole nu o mai cunoaste mai? Sad

next-ul 40
juuuuuur ca il omor pe boul ala cu coarne At wits end At wits end At wits end de ce a violat-o maaaaaai? Sad ahhh ce caracter de om!
asa Val...ajut-o mamica!iti raman datoare :X:X:X:X

next-ul 41
undeeeeeeeeeeee e Cole? Sad((((
cotoranta aia....ohhhhhh ce as omori-o Go to hell
o uraste pe Jess! bitch >: p!
a venit din nou Zack! Dont\'t want to see

Edit:next-ul darling ca imi place de mor povestea :X o adoooor la superlativ :X
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
Andreea
Allison Gate
Allison Gate
Andreea


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 01/12/2009

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyDum Aug 01, 2010 9:41 pm

Hai, Krista, te implor, da next!
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyDum Aug 01, 2010 11:05 pm

Kristei nu ii merge PC-ul si m-a rugat pe mine sa pun asta pe forum.

Am strans din dinti si am indraznit sa spun:
-Atunci de ce ma mai tii aici daca nu iti convine ca tip cand ma violezi?
Am stat un timp, tremurand in asteptarea raspunsului.
Am icnit zgomotos cand mi-a dat cearceaful jos din cap si m-a tras de par.
-Cum iti permiti sa vorbesti asa cu mine? a tipat.
Am tresarit cu mainile sale inca infipte la mine in par. Era clar ca se dusesera dracu toate sansele de a parea ca ma acomodasem. Gura spurcata!
-Inca o greseala de genul si o patesti!m-a amenintat si am stras buzele sa nu ii strig in fata vrute si nevrute.
Mi-a dat drumul parului si am rasuflat usurata. Mi-am frecat radacinile parului, dar durerea nu se stinsese complet.
-Unde e Cole? am intrebat calma, indiferenta.
S-a incruntat si pentru un moment am crezut ca avea sa ma traga din nou de par.
-In subsol. Unde ai vrea sa fie? mi-a replicat.
-Mincinosule! am tipat si cand a facut o miscare brusca a mainii, m-am ferit, instinctiv. A strans degetele in pumn si m-a intrebat:
-Ce vrei sa spui?
-Cole nu e la subsol!
Si-a indreptat privirea spre mine.
-Cole in pivnita, in cusca lui. Si chiar daca n-ar fi… De unde stii tu?
M-am strambat:
-De parca n-as sti ca Matilda ti-a spus tot.
S-a indreptat de spate si m-a privit, intrigat:
-Ce sa-mi spuna?
Am ezitat usor. Oare nu ii spusese? Sau doar ma punea la incercare?
-Nimic, am “salvat” eu situatia. De parca nu stiam ca intotdeauna cand se da replica asta, cel rau cere explicatii.
-Nu, zau? m-a intrebat el cu un zambet fals.
S-a ridicat brusc si m-a plesnit peste fata. Mi-am dus mana la obraz si am frecat unde se inrosise. Ok, mergea mai bine decat ma asteptasem.
-Bine, s-a rastit el. Daca nu vrei sa-mi spui tu, poate o sa-mi spuna Matilda.
S-a ridicat si ca un vartej, a plecat din camera.
Am oftat si am lasat lacrimile sa curga. Unde esti, Claudia? Tata Felix?
Am tresarit puternic cand am auzit ceva dinspre fereastra si Valentina a sarit inapoi in camera si s-a asezat langa mine. M-a mangaiat pe spate si mi-a spus:
-Daca Cole chiar lipseste, nu Zack l-a luat de acolo.
M-am incruntat si suspinand, am intrebat:
-Ce vrei sa spui?
Si-a dat ochii peste cap, dar mi-a raspuns cu rabdare:
-Chiar nu ti-ai dat seama? Nu stia nimic. Nici de Matilda! Dar acum o s-o intrebe. Am dat de dracu amandoua, a oftat.
Mai bines pus doar eu.
-Valen… am inceput.
Dar de la parter s-au auzit voci care nici macar nu se vroiau joase.
Imediat am recunoscut vocea lui Zack si mai apoi pe cea a Matildei. Se certau.
Am tresarit si am luat-o pe Valentina de mana cand am recunnoscut sunetul portelanului spart.
-Shh, mi-a spus Val.
-… dracu sa nu stii unde e? VALENTINA! a tipat Zack de la parter.
-Vai! A spus Val si desprinzandu-se de mine, a iesit in goana pe usa.
M-am dat repede jos din pat si mi-am lipit urechea de usa. Dar nu auzeam mai nimic.
Un singur sunet mi-a fost clar.
Tipatul Valentinei.

Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
Andreea
Allison Gate
Allison Gate
Andreea


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 01/12/2009

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyDum Aug 01, 2010 11:24 pm

Zack prost Silly
Ma enerveaza...
Bai, dar nu inteleg de ce nu ia spus Matilda nimic lu Zack:|
Si sper ca nu ia facut nimic lu Valentina:-w
Next
Sus In jos
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyLun Aug 02, 2010 12:53 am

second here :">

Citat :
Am strans din dinti si am indraznit sa spun:
-Atunci de ce ma mai tii aici daca nu iti convine ca tip cand ma violezi?
ma mir cum de nu l-a pocnit Silly eu il omoram Loser

Citat :
Am icnit zgomotos cand mi-a dat cearceaful jos din cap si m-a tras de par.
ohhh doamne Dont\'t want to see

Citat :
Am tresarit cu mainile sale inca infipte la mine in par. Era clar ca se dusesera dracu toate sansele de a parea ca ma acomodasem. Gura spurcata!
de ce se invinovatea? :-<: nu a facut nimic rau Baby

Citat :
-Inca o greseala de genul si o patesti!m-a amenintat si am stras buzele sa nu ii strig in fata vrute si nevrute.
sa fii tu al naibi ca faci asta? Waiting il uuuuuuuuuurasc =))

Citat :
-Unde e Cole? am intrebat calma, indiferenta.
S-a incruntat si pentru un moment am crezut ca avea sa ma traga din nou de par.
-In subsol. Unde ai vrea sa fie? mi-a replicat.
-Mincinosule! am tipat si cand a facut o miscare brusca a mainii, m-am ferit, instinctiv. A strans degetele in pumn si m-a intrebat:
-Ce vrei sa spui?
-Cole nu e la subsol!
Si-a indreptat privirea spre mine.
-Cole in pivnita, in cusca lui. Si chiar daca n-ar fi… De unde stii tu?
o da in barci acum ca nu stie ce sa mai zica =))
nesuferitu' Waiting

Citat :
M-am strambat:
-De parca n-as sti ca Matilda ti-a spus tot.
S-a indreptat de spate si m-a privit, intrigat:
-Ce sa-mi spuna?
Am ezitat usor. Oare nu ii spusese? Sau doar ma punea la incercare?
-Nimic, am “salvat” eu situatia. De parca nu stiam ca intotdeauna cand se da replica asta, cel rau cere explicatii.
-Nu, zau? m-a intrebat el cu un zambet fals.
nu ca pe baba aia imi vine sa o castrez =))
ma dispera cu rautatea ei >;P

Citat :
S-a ridicat brusc si m-a plesnit peste fata. Mi-am dus mana la obraz si am frecat unde se inrosise. Ok, mergea mai bine decat ma asteptasem.
bahhhhh il omor Death Death Death
cum sa faca mah el asta? Sad(

Citat :
Am oftat si am lasat lacrimile sa curga. Unde esti, Claudia? Tata Felix?
sper ca o cauta Nailbiting

Citat :
-Daca Cole chiar lipseste, nu Zack l-a luat de acolo.
M-am incruntat si suspinand, am intrebat:
-Ce vrei sa spui?
Si-a dat ochii peste cap, dar mi-a raspuns cu rabdare:
-Chiar nu ti-ai dat seama? Nu stia nimic. Nici de Matilda! Dar acum o s-o intrebe. Am dat de dracu amandoua, a oftat.
unde a disparut mai? Dont\'t want to see Dont\'t want to see mi-e frica pentru el :
Citat :
te]-Vai! A spus Val si desprinzandu-se de mine, a iesit in goana pe usa.
M-am dat repede jos din pat si mi-am lipit urechea de usa. Dar nu auzeam mai nimic.
Un singur sunet mi-a fost clar.
Tipatul Valentinei.
daca ii face ceva rau il omor Go to hell Go to hell Go to hell il urasc Dont\'t want to see

PS:Krista vreau next mamika :x
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyJoi Aug 05, 2010 6:22 pm

Third. Bwa, sper ca Val o sa fie bine.
Pot sa il omor pe Zack, te rog?;Wink Haide te rog te rog:))
Glumesc...sper ca Zack sa isi rupa degetu' mic de la picior >Smile
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:47 pm

Pisi, scuze intarzierea prelungita:o3

Citat :
S-a ridicat brusc si m-a plesnit peste fata. Mi-am dus mana la obraz si am frecat unde se inrosise. Ok, mergea mai bine decat ma asteptasem.
Bip, bip, bip, bip, biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip!

Citat :
Un singur sunet mi-a fost clar.
Tipatul Valentinei.
O murit? O murit, maaaa?

Next, pisiloaie:*
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyLun Aug 30, 2010 4:59 pm

Sarumana din suflet pentru tot.
Nu stiu daca e cea mai buna idee, dar in curand il voi inchide.
Imi pare rau.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyLun Aug 30, 2010 6:14 pm

Nu nu nu nu nu nu nu, pisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:o3
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Corynelle;x
Loyal Vampire
Loyal Vampire
Corynelle;x


Numarul mesajelor : 1589
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyLun Aug 30, 2010 6:49 pm

Referitor la next..e MINUNAT :X. Scuze ca am trecut pe aici asa de tarziu...
Referitor la tine..te-ai dilit la cap? Cum sa il inchizi ba Sad. Hai no..nu-l inchide Sad((((((((
Sus In jos
http://corina09-.hi5.com
Andreea
Allison Gate
Allison Gate
Andreea


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 01/12/2009

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyLun Aug 30, 2010 6:59 pm

Nuuuuuuu!
Te implor, Krista, nul inchide! Vreau next! :o3
TE RUGAM!
Sus In jos
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyLun Aug 30, 2010 8:09 pm

Eu as zice sa nu il inchizi. Mie mi-a placut la nebunie si am urmarit cu mare interes actiunea si personajele. Deti si un record:> cel mai mare numar de pagini. De ce nu vrei sa il termini mai bine si sa nu il inchizi? Chiar daca postezi mai rar, nu conteaza, pentru ca noi iti iubim ficul si asteptam.
Dar, daca chiar vrei sa il inchizi, imi spui. Smile
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMar Sept 28, 2010 4:01 pm

Desi nu prea mai aveam idei, se pare ca mi-au venit pe parcurs. Enjoy!

Tremuram din incheieturi. Daca avea sa-I faca ceva…
-… Nu stiu! tipa Valentina. Jur ca nu stiu, Zack!
-Si atunci unde e?
Tacere.
-Daca aflu ca l-ai ajutat sa scape, o sa te fac sa platesti. Scump.
Din nou tacerea mi-a inundat urechile si m-am intrebat daca nu cumva ii facuse ceva.
M-am dezlipit de usa si m-am pus pe pat, incercand sa gandesc coerent.
Usa de la camera mea scartai brusc si am sarit in pat cand am vazut-o pe Matilda.
A oftat.
E ciudat sa o spun, dar acum… Acum chiar parea o batranica neajutorata.
-Jessica, trebuie sa ma asculti… a inceput ea si s-a asezat langa mine.
Cand am simtit-o langa corpul meu, m-am dat instinctiv mai in spate.
-Nu te feri, copila mea, a soptit.
Glumea? Isi batea joc de mine? Ma punea la incercare?
-Cole e bine. Cel putin asa mi-a promis Felix.
Am tresarit. Ofta din rarunchi si continua:
-Mai tii minte ca nu te-am lasat sa iesi din casa? Daca ieseai, automat te transformai in cenusa. Zack a pus niste draci de farmece. Cred… Cred ca am gasit un antidot. I l-am administrat lui Cole si asa a putut pleca.
Mi se taiase respiratia.
-Cole… E bine? am putut sopti.
-Da, e bine, imi raspunse imediat. Dar nu de asta mi-as face eu probleme acum. O sa imi ia ceva timp sa fac alta potiune ca sa poti pleca. Asa ca poarta-te frumos cu Zack. Altfel… Tu ai de pierdut.
Se ridica greoi din pat si inchise usa dupa ea.
Mi-a luat mult timp sa realizez ca defapt Matilda chiar fusese in camera. Am clipit des, derutata. Ok, sa recapitulam.
Primul si cel mai important lucru: Cole era bine. Brusc, m-am simtit coplesita de un sentiment puternic de melancolie. M-am intins pe pat si am continuat sa gandesc. Sa revenim. Cole era bine. Si eu… Ei bine, era posibil sa pot scapa. Desi sansele erau asa de mici[sau cel putin asa mi se pareau mie], trebuia sa profit de orice ocazie. Oricum Zack isi pierduse increderea in mine partial. Ce mai conta daca o pierdea total?
Prinsa in ganduri, am reusit sa adorm, pentru ca dimineata urmatoare, cineva sa bata slab la usa.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMar Sept 28, 2010 10:30 pm

Fiiiiiiiiiiirst<3

Citat :
Desi nu prea mai aveam idei, se pare ca mi-au venit pe parcurs. Enjoy!
Pai doar esti ideioasa, sury:x

Citat :
Cred… Cred ca am gasit un antidot. I l-am administrat lui Cole si asa a putut pleca.
L-o testat pe Cole=))))))))))))))))))

Citat :
-Da, e bine, imi raspunse imediat.
Ce bine ca e bine<3

Citat :
Primul si cel mai important lucru: Cole era bine.
Vai, ce ma duce propozitia asta cu gandu la "about three things i was absolutely sure" din twilight=))))))))))))))))))))))))))))

Citat :
Oricum Zack isi pierduse increderea in mine partial. Ce mai conta daca o pierdea total?
<3

Citat :
Prinsa in ganduri, am reusit sa adorm, pentru ca dimineata urmatoare, cineva sa bata slab la usa.
Ma enervezi cand ne lasi, ma, in plop=))))

Next pisiceeel:*:*
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMar Sept 28, 2010 10:59 pm

second, edit dupa ce citesc
Edit later:
copile sa iti dau eu una ca nu ai vrut sa continui cu ficul? :-W
nextul e marfa rau de tot...ador ca iubitul ei Cole e in siguranta si a putut sa plece de langa fratisu >:] si faptul ca desi Zack ar putea sa ii faca mult rau ea tot crede ca o sa reuseasca sa scape de el, SI O SA SCAPE!!!!
NU? :-W

Edit again:
Vreau nextul pisi :X ca e mortal :X
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptySam Oct 02, 2010 2:11 am

Third. :"> Scuze ca am intarziat atat, sti si tu, scoala. :-@
Imi place muuuuuult<3
Ma bucur ca Matilda vrea sa o ajute si ca l-a ajutat pe Cole sa scape. ^^
Nu renunta la el, ca e prea frumos! <3
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyDum Noi 07, 2010 3:24 pm

Inca un comentariu, sau nu pun next.
Va rog frumos :*
Sus In jos
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Vid.

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMier Noi 17, 2010 3:40 am

Si a venit comentariul.
Sunt nesimtita, stiu ca nu am mai citit de mult:D
Dar imi placee, si o citez pe dia: "Ma enervezi cand ne lasi, ma, in plop=))))"
Imi place cum a decurs totul, firul povestii si ar fi MAREEEEE pacat sa renunti pana nu il termini.
Te puup si te iubbbbesc:x
N.E.X.T.
Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMar Noi 23, 2010 3:41 pm

Merci pentru comm, Biule. Daca nu il dadeai, nu puneam next. :*



Buimacita dupa un somn plin de vise, am strigat un “Intra” slab.
Nu m-am mirat sa o vad pe Valentina intrandu-mi in camera.
-Ah, parca esti emo, exclama ea si merse sa dea draperiile la o parte de la ferestre. Lumina inunda peretii si camera lua un alt aspect, mai vesel.
Doar ca ochii mei vroiau intuneric. Vroiam somn. Evenimentele din ultima vreme ma dadusera peste cap si nevoia de odihna isi spunea cuvantul.
-‘Neata si tie, am bombanit, bagandu-ma sub plapuma si incolacindu-ma pe patul cald.
-Ai, ce smiorcaita esti!
Am gemut slab cand mi-a luat plapuma de pe cap si oftand, m-am ridicat in fund, resemnata. Mi-am mijit ochii din cauza luminii, dar n-am mai facut niciun comentariu.
-Si? Ce mai e nou? intreba ea, jucandu-se cu ciucurii de la lenjeria de pat.
Ah, dar cate nu erau? Brusc animata, am inceput sa-i povestesc tot ce-mi spusese Matilda, fara sa omit vreun detaliu, cat de mic.
Cand mi-am terminat istorisirea, am fost surprinsa sa o vad meditand. La naiba, si eu care credeam ca avea sa sara in sus de bucurie!
A oftat si am privit-o nedumerita.
-Jess, daca pleci cu ajutorul ei… Sansele sa pot veni si eu cu tine sunt nule. Matilda are nevoie de mine. Nu ar accepta sa ma ajute si pe mine sa evadez. Puterile ei sunt alimentate de la puterile mele. Ar fi lipsita de orice aparare daca nu as fi eu in castel. Imi slabeste mie insumi puterile, dar nu am de ales. Ordinul lui Zack ramane ordin.
Am ramas stana, uimita de valul de informatii primit intr-un timp asa de scurt.
-Eu…, m-am balbait.
La naiba, ii promisesem ca aveam s-o iau cu mine. Ii promisesem si acum imi incalcam promisiunea.
I-am luat mana intr-a mea.
-Am sa ma intorc dupa tine, Val! Am sa fac tot ce-mi sta in putinta si am sa ma intorc dupa tine!
Un zambet firav ii lumina chipul.
-Mai bine nu, Jess, spuse ea si isi retrase mana. Oricum familia ta si prietenii tai adevaratis unt mai importanti ca mine.
Si ridicandu-se din pat, nu-mi mai lasa timp sa protestez. Usa se inchise cu putere dupa ea.
Imi venea sa ma dau cu capul de pereti. Nu pot sa cred ca o suparasem! Dar indiferent de ce a spus, aveam sa ma intorc dupa ea. Ma ajutase in perioada asta enorm si nu merita sa ramana inchisa aici cu nemernicul de Zack. Ea era ca o doua surioara pentru mine!
Ideea asta ma duse cu gandul la Claudia. Ce dor imi era de ea! Si de Felix! Si de Cole…
Strangand plapuma in brate, m-am culcat la loc pe spate si am adormit instat, in pofida luminii ce se revarsa pe chipul meu.

Sus In jos
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Vid.

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMier Noi 24, 2010 4:06 am

First. Edit apoi:P
Asa: asta e editu'Smile)
Deci, imi pare sincera rau de Vale[imi vine in minte o persoana=))))))))))] dar na, asta e.
Ai incurcat destul povestea. Unii se hranesc din puterile altora:-j:)) La asta nu ma gandeam.
In fine, nu a fost un next cine stie ce lung si cu multa actiune, asa ca il asteptam pe urmatorul.
N.E.X.T., femeie!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 EmptyMier Noi 24, 2010 4:17 am

second:o3

Citat :
-Ah, parca esti emo,
aaaaaaaaahahahhaha=))))))))))))))))))))))))))
Citat :
Ea era ca o doua surioara pentru mine!
ca tu pentru mine daca nu o putem la socoteala pe sormea8->
Citat :
Si de Felix!
flx=)))

scurt nextu:-w
next:-w
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Continut sponsorizat





Beauty's not the key - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Beauty's not the key   Beauty's not the key - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Beauty's not the key
Sus 
Pagina 12 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Creativitate :: Fan-fic-
Mergi direct la: