Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Intre doua avioane

In jos 
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Intre doua avioane Empty
MesajSubiect: Intre doua avioane   Intre doua avioane EmptyJoi Sept 03, 2009 3:02 am

Intre doua avioane Intre-doua-avioane-129240

Intre doua avioane a intrat inca de la aparitie in topul Hot Beach Read al Star Magazine si s-a bucurat de un succes fulminant la public, continuarea romanului urmand sa apara cat de curand.

Fiindca nu-i tocmai ceea ce se cheama o fashionista, Lindsey Miller e de-a dreptul socata cand i se ofera un job de vis: "vanarea trendurilor". Si viata i se da peste cap – zboara saptamanal intre New York si L.A. ca sa descopere ce e in si ce e out in materie de life-style. Si intr-o clipita, in vreme ce electrizantul Manhattan i-l scoate in cale pe brokerul de pe Wall Street Victor Ragsdale, insorita Californie iese la inaintare cu Danny Wynn, un surfer bronzat, cu cei mai incredibili ochi albastri. Cum sa se imparta biata Lindsey intre cele doua vieti si care dintre cei doi barbati o fi oare Mister Right?

"Oricine s-a pomenit vreodata jongland cu deciziile legate de cariera si viata amoroasa o sa se regaseasca fara doar si poate in aventurile nebunaticei Lindsey." (Booklist)

Eu nu am citit cartea, dar am auzit ca este buna.
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
 
Intre doua avioane
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intre doua lumi exista o poarta !
» A doua sansa
» 42. Trei intr-o barca Trei pe doua biciclete - Jerome K. Jerome

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Carti :: Cocktail Colection-
Mergi direct la: