Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Noteaza staff-ul

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Noteaza staff-ul Empty
MesajSubiect: Noteaza staff-ul   Noteaza staff-ul EmptySam Sept 11, 2010 3:32 am

Am decis sa fac acest topic, in care voi, userii, va veti da cu parerea despre noi. Puteti lua in vizor activitatea pe forum, cum ne purtam cu voi, ce putem imbunatati la persoana noastra si la forum etc. Doar sa fiti cat mai obiectivi, va rog.

Membrii staff-ului:

Numele membrului: Shining smile. sau cum ma stie toata lumea, Ale.
Rang: Forum founder.
A obtinut acest rang de pe data de : 18/08/2009.
Cum a obtinut rangul: - .
Activitatea pe forum: tot forumul, in special categoria Creativitate.

Numele membrului: ToxicBlood, sau cum o stie toata lumea, Krista.
Rang: Admin vampire.
A obtinut acest rang de pe data de: 16/08/2010.
Cum a obtinut rangul : prima data a fost moderatoare, timp de aproximativ 2 luni, apoi a dat dovata de responsabilitate si am avansat-o ca admin.
Activitatea pe forum: tot forumul, in special categoria Twilight, New Moon&Eclipse movies.

Numele membrului : Amrita., sau cum o stie toata lumea, Bia.
Rang: Moderator vampire.
A obtinut acest rang de pe data de: 20/08/2009.
Cum a obtinut rangul : stiam ca este o fata responsabila si s-a oferit sa fie moderatoare si mi-a fost de mare ajutor pe tot parcursul timpului.
Activitatea pe forum: Concursurile.

Numele membrului: Cookie Monster, sau cum o stie toata lumea, Deea.
Rang: Moderator vampire.
A obtinut acest rang de pe data de: 16/08/2010.
Cum a obtinut rangul: in primul rand mi-a placut ca frecventa rpg'ul. Nu mai aveam pe nimeni care sa se ocupe de el, asa ca Deea mi s-a parut cea mai buna varianta.
Activitatea pe forum : Role Play Game.

Numele membrului : Active Fusion, sau cum o stie toata lumea, Andreea.
Rang: Graphician Vampire.
A obtinut acest rang de pe data de: 21/01/2010
Cum a obtinut rangul: prin concursul de grafica.
Activitatea pe forum : in general tot ce tine de ranguri, header&co.

Astept parerile si notele voastre. Trebuie sa le notati pe toate fetele din staff, nu uitati!

Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

Noteaza staff-ul Empty
MesajSubiect: Re: Noteaza staff-ul   Noteaza staff-ul EmptyDum Noi 21, 2010 4:37 am

OK....sparg eu gheata Smile)

Ale aka Just.a.pretty.reckless♥️
Activitate pe forum: ale e omniprezenta.cea mai buna dovada: numarul de mesaje.aproape 8000 daca vad eu bine.stiu ca isi petrece mult timp pe forum, dat fiind ca este in clasa a 9-a nu prea are mult timp liber.are grija de forum si chiar citeste tot ce se scrie in general, desi nu comenteaza la fiecare post.
cum se poarta cu noi:hmmm....nu am vazut-o folosind faptul ca e admin pentru a se impune sau sa exagereze.se poarta ca orice user, dar cand e cazul isi foloseste rangul pentru a atrage atentia asupra userilor care incalca regulile forumului.ale e mereu prima care ureaza bun venit noilor membrii si printre primii care ureaza "la multi ani" de ziua userilor si pentru mine asta este foarte important.


Krista aka ToxicBlood [nici nu a trebuit sa dau copy-paste la nume Smile)]
Activitate pe foum:desi e clasa a 8-a ca si mine krista reuseste sa isi strecoare in program macar 20 de minute in care sa intre pe forum, lucru pe care il apreciez fiindca stiu cat de stresant este programul ei si eu personal chiar nu prea reusesc sa gasesc timp sa stau pe net.Dar revenind, krista este si ea prezenta la fiecare categorie a forumului.De la RPG la Twilight, New Moon&Eclipse movies, Creativitate, Timp Liber....tot!
Cum se poarta cu noi: tot ce pot sa spun este ca daca nu ar fi scriul ala rosu din dreptul numelui ei nici nu cred ca mi-as fi dat seama ca e admin.se poarta cu noi exact ca si inainte sa primeasca acest rang si nu cred ca o sa abuzez vreodata de el.

Bia aka Amrita
Activitate pe forum:Bia tace si face.Mereu vad corecturile ei pe la posturi, anumite update-uri la liste (ca la RPG de exemplu), are grija ca topicurile sa fie mutate la arhiva daca nu mai sunt de actualitate, intr-un cuvant [cum am mai spus]: tace si face.
Cum se poarta cu noi:foarte bine.eu personal nu am nimic sa ii reprosez.

Deea aka Cookie Monster
Activitate pe forum: fata asta chiar a reusit sa tina pasul cu tot RPG-ul.sincer multi ne-am pierdut pe parcurs, dar ea a fost una dintre primele personaje care inca posteaza agresiv Smile
bineinteles ca si krista sau ale sau chiar dia au personajele vechi cu care posteaza, dar deea mereu este pe faza si are ultimul post in discutie Smile
Ce este putin aiurea este ca Deea poasteaza foarte mult la RPG si in rest mai putin.asta e singurul sfat pe care vreau sa il spun [te rog nu te supara deea Very Happy :O3] :posteaza mai mult si la alte categorii.
Cum se poarta cu noi: cred ca uneori si ea uita ca e moderator Smile) asta e impresia mea

Andreea aka Active Fusion
Activitate pe forum: in opinia mea-cam slaba.nu spun ca nu posteaza, dar posteaza foarte rar si doar la anumite topicuri.
cum se poarta cu noi:nu pot sa imi exprim o opinie pentru ca nu prea am vorbit cu ea....cand posteaza o face doar pentru a exprima o opinie si apoi rar mai da "replay" altcuiva.


Sper ca a fost bine si ca nu am suparat pe nimeni.Asta cred eu despre fetele din staff si punct.
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
 
Noteaza staff-ul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatii la adresa Staff-ului.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum place :: News-
Mergi direct la: