Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Parcul Academiei

In jos 
+5
Chocoholic
ToxicBlood
suicide.blonde
Runtek.
miss.Duhamel!
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorMesaj
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyDum Iun 12, 2011 10:06 pm

JESS

Lasa capul in palme, simtind ca nu mai are respiratia reglata. Respira ciudat si incomod.
- Habar nu am, spuse suspinand. Isi freca usor fata cu dosul palmelor. Si nu putea sta calm mult timp.
- Nu pot sa inteleg ce vede la ala, nu pot sa inteleg unde a ascuns toate amintirile noastre, nu inteleg... Poate le-a distrus Daniciosu' ala imputit.
Isi ridica capul si o privi.
- Stii ca nu o sa stau deoparte asa-i? o intreba pe un ton serios pus la punct.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyDum Iun 12, 2011 10:10 pm

Eve
- Nici nu trebuie sa stai deoparte, trebuie sa lupti pentru ce iubesti, i-am zis.
Mi-am terminat tigara si am stins-o cu calcaiul.
M-am rezemat de copac si am oftat incet.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyDum Iun 12, 2011 10:20 pm

JESS

Isi puse dinnou capul in palme si suspina. Se clatina usor.
- Niciodata nu am mai facut asta! i-a spus sincer. Pentru ca el avuse iubite... dar cand se plictisea de ele le schimba si schimba.
- Nu stiu cum sa fac asta, nu-mi place felul in care o priveste, cum o atinge, cum ii tine companie! Nu pot sa o vad asa, locul ei e la bratul meu si atat!
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyDum Iun 12, 2011 10:24 pm

Eve
- Nu te inteleg, pe bune... O iubesti. Dar nu vrei sa mergi sa vorbesti cu ea. De ce nu-i spui ca ti-e dor de ea? Si dulcegarii si prostii de-alea, de obicei asa recastigi o fata. Sau ii zici ca-ti pare rau ca nu ati mai petrecut timp impreuna si ca v-ati distantat. Nu fii prost, pe bune. Nu o pierde pentru o tampenie.
Eve, uneori iti merge gura mult si prost.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyDum Iun 12, 2011 10:28 pm

JESS

O privi confuz. Da, pai, el stia ca sentimentul inca era treaz in el acel sentiment dur care te facea sa te doara la un moment dat.
O prinse de mana, si o lipi de pieptul lui. Ii saruta crestetu' si murmura :
- Ai dreptate, ma duc sa-i arat mucosului aluia cu cine sa pus. Nu o atinge pe sotia mea in felul ala..
- Si....Danke, chiar... multumesc, pentru asta. O prinse de talie, si incepu sa mearga cu ea spre academie napoi.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyLun Ian 09, 2012 1:01 am

DUPA ATAT DE MULT TIMP INCAT PERSONAJELE NOASTRE TREBUIAU SA MOARA DE CEL PUTIN 2 ORI (BINE, POATE NU CHIAR ATATA TIMP)

Parcul Academiei - Pagina 11 S3fytx
EVE

Trecuse ceva timp de cand nu iesisem din camera, deja mi se facea rau de la cei patru pereti care ma imprejmuiau. Am iesit in parc si ma asteptam sa-l gasesc cumva... diferit. Dar privelistea ramasese aceeasi, oamenii care trebuiau sa-l umple lipseau.
Am tras aer adanc in piept si m-a aruncat la poalele unui copac si mi-am sprijinit capul de el.
- Of, of, am spus in timp ce-mi luam o tigara din pachet.
Mi-am aprins tigara si trageam fara pofta din ea, stateam sa admir privelistea pustie.
Imediat ma enervam si sunam toata academia sa vina inapoi cu amenintari, daca nu de buna voie.
Am mai tras o data placid din tigara...


Ultima editare efectuata de catre suicide.blonde in Lun Ian 09, 2012 1:43 am, editata de 3 ori
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyLun Ian 09, 2012 1:17 am

- Eve<3, spuse el aflandu-se pe cealalta parte a copacului.
- Cum de ai iesit din camera aia? intrebase el incet dandu-si seama ca e ea dupa mirosul tigarii.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyLun Ian 09, 2012 1:27 am


Parcul Academiei - Pagina 11 S3fytx
EVE

Ma speriasem cand ii auzisem vocea lui Jess si ma ridicasem urgent de pe jos si am inceput sa urlu. Dupa ce m-am calmat si-mi revenise mintea la cap, m-am dus de partea cealalta a copacului si m-am lasat jos, in fata lui, pe varfuri.
- Oooo, copil nebun, am spus si l-am pupat scurt, tinandu-ma de genunchii lui sa nu cad.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyLun Ian 09, 2012 1:43 am

O prinse in brate.
- Ce tot fumezi tu aci, spuse el arucandu-si mai in spate s anu vada pachetul lui de tigari.
- Mai stii sa-ti lasi telefonu deschis din cand in cand? Spuse el zambind.
- Pe unde ai mai fo? Ca nici nu m-ai mai cautat<3.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyLun Ian 09, 2012 1:50 am

Parcul Academiei - Pagina 11 S3fytx
EVE

I-am bagat tigara mea in gura.
- Da' de cand eu trebe sa te caut pe tine? HAAA? l-am intrebat si i-am scos tigara din gura ca sa-l pup<3<3<3. Lasa-mi tu mie telefonu ca stiu eu ce fac cu el.
Telefonu' ala pe care l-am scapat in apa cand faceam baie, upss
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyLun Ian 09, 2012 1:52 am

A tras un fum si s-o ridicat de acolo.
- Mi fome, n-ai ceva hrana cu tine? intreba el dandu-i pupic pe obraz.
- Tu vrei sa ne casatorim? <3<3<3<3
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyLun Ian 09, 2012 1:55 am

Parcul Academiei - Pagina 11 S3fytx
EVE

- Un pusi pe obraz, DA CE-I AIA NO? l-am intrebat privindu-l nervoasa, wannabe=)).
- Ba da, ma, ca io vin cu bucataria dupa mine, MULT TE-AI GANDIT.
- Ma marit daca ma lasi pe mine sa fiu si popa si mireasa<3<3<3
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyLun Ian 09, 2012 2:08 am

- NO DU-TE dapi eu nu pup popaaaaaaaaaaaaaaaa. Spuse el ramanand cu buza umflata.
- Amu stii ce nu mai vorbi cu CAPS ca ma disperi! I-am zis eu sincer, ca no asa era fain<3. DUPA, o mers la ea o prinse de talie si o pupaa<3.
Sus In jos
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyLun Ian 09, 2012 2:11 am

Parcul Academiei - Pagina 11 S3fytx
EVE

- Puteti saruta mireasa, HA, am zis inainte sa ma pupe si mi-am bagat limba in gura lui MUHAHA<3<3<3.
Mi-am incolacit mainile in jurul gatului sau si m-am lipit tare tare de el ca-mi era asa de drag si il iubeam asa de muuult iuuuuui.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Runtek.
Jess Dobrev
Jess Dobrev
Runtek.


Numarul mesajelor : 2446
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 EmptyLun Ian 09, 2012 2:18 am

- NO STII CEVA, spuse sarutand-o asa mult mult mult<3.
- Am camera libera<3, spuse el ducand-o in brate pana in Academie. Tooot o pupa<3 era asa cald in Academie, nime nu era acolo.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parcul Academiei - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul Academiei   Parcul Academiei - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Parcul Academiei
Sus 
Pagina 11 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Subiecte similare
-
» Parcul Academiei
» Biblioteca Academiei
» Holurile Academiei.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fight for it-
Mergi direct la: