Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Un an a trecut. Vor mai fi si altii!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Vid.

Un an a trecut. Vor mai fi si altii! Empty
MesajSubiect: Un an a trecut. Vor mai fi si altii!   Un an a trecut. Vor mai fi si altii! EmptyJoi Aug 19, 2010 12:38 am

Well, vad ca nimeni nu a stiut[pana acum] ca forumul nostru a implinit 1 an, azi, 18.08

Sunt sigura ca fetele mai tin minte ce faceam pe vremea asta acum un an.
Mi-e dor de vremurile alea. Mi-e dor cum radeam la conferinte.
Si, daca mai tineti minte, forumul twilight cel mare ne-a "facut cunostiinta".
Si apoi Ale s-a hotarat sa faca forumul asta.:x. Adevarul e ca eu m-am inscris a doua zi, cred, fiindca fusesem plecata.
In fine, s-a marit, iar acum avem printre noi mai multe persoane deosebite. Au fost schimbari, care ne-au facut mult bine, sau rau, in unele cazuri.
Imi pare rau doar ca relatia s-a cam racit intre unele dintre noi, dar, bineinteles, fiecare are problemele si timpul sau.
Forumul acesta nu este viata mea, dar este o parte deosebita din ea.
In ultimul rand, vreau sa multumesc tuturor, fiindca mi-ati fost alaturi, si pentru ca am trecut prin atatea.Daca nu ar fi existat acest forum, legaturile noastre nu ar fi fost asa stranse si n as fi cunoscut atatea persoane minunate.
Chiar daca au fost, sunt [si sper ca vor fi in continuare]prietenii la distanta si virtuale, au fost adevarate.
Va iubesc si vreau sa mai continuam asa inca multi, multi ani, sa crestem unul cu celalalt.
La multi ani!!!


Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Un an a trecut. Vor mai fi si altii! Empty
MesajSubiect: Re: Un an a trecut. Vor mai fi si altii!   Un an a trecut. Vor mai fi si altii! EmptyJoi Aug 19, 2010 1:44 am

Vreau sa spun si eu ceva.
Nu am fost aici inca de cand a fost format forumul, la inceput. Nu l-am vazut cladindu-se.
Dar nici nu a fost nevoie sa fiu. Mi-am dat seama ca s-a muncit enorm la el. Mi-am dat seama ca voi, fetelor, ati facut o treaba minunata pe care unii nu ar fi reusit sa o faca in veci. Da, sunteti speciale!
Ma bucur din toata inima ca m-am alaturat voua. Si chiar nu-mi pasa ca au existat si certuri. Nu-mi pasa decat de faptul ca ma simt bine, aici, cu voi si ma simt fericita sa ajut la cladirea forumului. Pentru ca inca nu s-a ajuns la acoperis. Poate niciodata nu se va ajunge acolo, dar stiu prea bine ca mereu va fi in constructie!
Cat despre voi, fetelor... Daca nu m-as fi inregistrat pe acest forum, nu v-as fi cunoscut. Si as fi ratat minunata sansa sa am asemenea prieteni virtuali. Am legat prietenii frumoase, care sper sa dureze cat mai mult, si pot sa spun ca o zi fara sa vorbesc cu una din voi, e ca o zi de condamnare la moarte. Daca credeti ca glumesc sau exagerez, nu-mi pasa!
Va iubesc, va respect, peace out si HB forum>Very Happy<
Sus In jos
Active Fusion
Graphician Vampire
Graphician Vampire
Active Fusion


Numarul mesajelor : 804
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Tecuci

Un an a trecut. Vor mai fi si altii! Empty
MesajSubiect: Re: Un an a trecut. Vor mai fi si altii!   Un an a trecut. Vor mai fi si altii! EmptyJoi Aug 19, 2010 3:08 am

Nici eu nu sunt inregistrata inca de la creearea forumului, dar, sunt pe aici de destul timp ca sa-mi dau seama ca toate sunteti niste fete foarte de treaba, care se ocupa ca toate sa mearga bine. Smile
La multi ani din partea mea!
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Un an a trecut. Vor mai fi si altii! Empty
MesajSubiect: Re: Un an a trecut. Vor mai fi si altii!   Un an a trecut. Vor mai fi si altii! EmptyJoi Aug 19, 2010 3:17 am

Asa acum am ajuns si eu pe aici .

Tuturor la multi ani ...si acum ceva de la Laurika....am ajuns cam greu pe aici din pacate , prima data cand am dat de acest forum, nu stiam ce e ala , nu stiam nimic. Mi-a placut prima data si apoi am plecat .... dar m-am intors. Si m-am bucurat de acest lucru. Imi pare rau ca poate uneori nu ne-am inteles ... nu suntem chiar toti la fel...poate ca ne-am mai certat dar era ceva ce ne lega , ceva ce nu ne lasa niciodata sa lasam o cearta neterminata daca pot sa zic asa. Ne-am impacat ... ne-am ridicat de jos si am uitat tot ce a fost ... am trecut peste asta si ma bucur de acest lucru. Au fost momente cand m-am simtit bine dar si momente in care poate vroiam sa las totul balta si sa plec....dar nu am facut-o pentru ca ceva ma aducea inapoi la voi. V-ati lipit asa de tare de mine si nu v-am putut uita , nu v-am urat si nu o voi face niciodata. Mi-am dat seama de prima data cand am venit aici ... ince am intrat ... a fost primul meu forum... prima mea familie cu multi prieteni virtuali. Ama dorat locul asta ... pentru ca am legat prietenii .... am cunoscut multe fete ...multe persoane minunate si nu regret asta. Multumesc ca m-ati primit in familia asta mare si minunata si va promit ca nu va voi lasa niciodata in pace...o sa ma aveti mereu pe cap ...pentru ca va iubesc pe toti Twisted Evil .Felicitari celor care au facut acest forum...care l-au construit , au plecat de la zero si tot cresc .... creste mare si din ce in ce mai frumos pe zi ce trece. Ai adunat aici cele mai bune persoane pe care le-am cunoscut vreodata , persoane cu care am crescut in acest an si cu care o sa cresc in continuare. Astazi va urez din toata inima LA MULTI ANI TUTUROR !Chiar si celor care numai intra pe forum.....si voi sunteti din aceasta familie si meritati sa fiti sarbatoriti !Pupici la toti....aici Laurika pe veci....


Ultima editare efectuata de catre Laurika in Vin Aug 20, 2010 5:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Un an a trecut. Vor mai fi si altii! Empty
MesajSubiect: Re: Un an a trecut. Vor mai fi si altii!   Un an a trecut. Vor mai fi si altii! EmptyJoi Aug 19, 2010 1:46 pm

Multumesc Bia, in primul rand. Cred ca eu ar fi trebuit sa fac anuntul, in mod normal. Dar da, recunosc, am uitat. Nu stiu cum, dar am uitat. Asa ca iti multumesc:*
Revenind. Imi aduc aminte de anul trecut pe vremea asta, sau chiar cu cateva luni inainte. 8-> Cum am cunoscut-o pe Cory, apoi pe Dia, iar mai apoi pe Bia. M-am imprietenit repede cu voi pentru ca aveti personalitati minunate si merita sa fiti cunoscute si ascultate.
Doamne, Krista...la inceput nici nu stiam ce sa vorbim. De-abia ne bagam in seama, dar...Domnul nu a vrut sa stam degeaba si uite cum ne-am imprietenit si chiar ne-am si vazut. Si in cazul ei si al Biei mi-ai dat seama cat de minunate sunt in timpul petrecut cu ele. La Bia a fost scurt timpul, dar...a meritat. VA JUR, A MERITAT.
Laura...cat ne mai certam la inceput. Smile) Sti si tu, faceai spam si cateodata off-topic si cand le vedeam ma enervam. Dar am trecut peste si tu la fel. Am inceput sa ne intelegem tot mai bine si nu regret asta. Wink
Doamne 8-> Criss:)) emokida mea...am vorbit mult si cu ea pe mess...eu o apreciez pentru simtul umorului si sinceritatea de care da dovada. I miss you Sad sper sa vorbim mai mult pe mess, ca suntem mai tot timpul plecate.
Cathy si Andreea (Active Fusion). M-am bucurat cand am vazut ca doua mari graphice mastere (ioi cum suna:))) au venit pe forum. Mi-a placut sa va admir lucrarile si sa citesc ficurile lui Cathy. 8-> Va multumesc ca ne-ati ales. :*
Deea (double.cheese). Ce mai rad cu tine pe mess:)) punem la cale planuri diabolice cateodata. >Smile Si mi-a demonstrat ca e o fata de incredere, asa ca am facut-o mod.
Anne...n-a mai prea intrat pe forum, dar personajul ei celebru de la rpg:)) mi-a lipsit mult Alex, Anne! Sad Sper sa revi mai des pe forum, daca vei putea:*
Si mai sunt ruffs, Andreea si Andra pe care nu prea ii cunosc, mai mult de la rpg. Dar...apreciez ca v-ati facut timp si v-ati inregistrat aici. >Very Happy<

Poate nu am precizat pe toata lumea pe care o cunosc, dar ma indoiesc. Sunt multi useri pe forum, dar foarte putini activi. Imi pare rau pentru asta, dar nu am ce sa fac. Sa stiti ca va iubesc foarte tare pe toate. Si nu mint. Va multumesc ca ati ales forumul si ca, impreuna cu mine si restul fetelor din staff, ne-ati ajutat sa il cladim si sa implineasca un an. Fara voi toate nu ajungeam aici, in nici un caz! LMA forumule! :x
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Vid.

Un an a trecut. Vor mai fi si altii! Empty
MesajSubiect: Re: Un an a trecut. Vor mai fi si altii!   Un an a trecut. Vor mai fi si altii! EmptyJoi Aug 19, 2010 2:57 pm

A fost placerea mea, Ale.:*
Imi pare rau doar ca nu sunt pe pc-ul meu[care inca e stricat]Smile), ca sa fac ceva in PS. Un banner, ceva,un cadou.
Pe asta nu am instalate multe, doar strictul necesar.
Doamne, si ce pofta am sa intru sa mai fac porcarioare in PS.Smile)


Citat :
La Bia a fost scurt timpul, dar...a meritat. VA JUR, A MERITAT.
Crede-ma, simt la fel. Ca sa fiu sincera, nu credeam ca o sa ajung sa te cunosc face to face. Dar uite ca soarta ne-a zambit, si am realizat ce persoana deosebita esti si in afara internetului.

In fine, ma bucur ca a trecut cu bine peste un an.
Stau uneori si ma gandesc:"oare o mai exista forumul peste cativa ani?"
Mi-ar place ca la terminarea liceului [meu] sa mai fie ca acum.
>Very Happy<
Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Un an a trecut. Vor mai fi si altii! Empty
MesajSubiect: Re: Un an a trecut. Vor mai fi si altii!   Un an a trecut. Vor mai fi si altii! EmptyJoi Aug 19, 2010 3:41 pm

Citat :
Laura...cat ne mai certam la inceput. ) Sti si tu, faceai spam si cateodata off-topic si cand le vedeam ma enervam. Dar am trecut peste si tu la fel. Am inceput sa ne intelegem tot mai bine si nu regret asta.

Doamne.....cat ne-am certat atunci ....si acum imi amintesc ... uneori ma intreb de ce ...de ce ne-am certat dintr-o prostie. Ma bucur ca am uitat tot , ca am trecut peste si suntem din nou prietene .... poate o sa dea domnul si ne vom intalni o data...dar mai avem de asteptat. Am realizat ca esti o prietena buna si ca doua prietene se mai si cearta uneori....asta e prietenia adevarata . Mi-a placut sa citesc fic-urile tale...sa facem multe lucruri. Nu regret ca am venit aici .

Citat :
In fine, ma bucur ca a trecut cu bine peste un an.
Stau uneori si ma gandesc:"oare o mai exista forumul peste cativa ani?"
Mi-ar place ca la terminarea liceului [meu] sa mai fie ca acum.


Da ..si eu ma intreb acelasi lucru sa stii . Daca peste cativa ani cand terminam liceu ... o sa mai fim tot aici sau daca forumul va mai fi .... si e cred ca DA.
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Vid.

Un an a trecut. Vor mai fi si altii! Empty
MesajSubiect: Re: Un an a trecut. Vor mai fi si altii!   Un an a trecut. Vor mai fi si altii! EmptyMar Noi 23, 2010 12:34 am

Topic inchis si arhivat. Va fi deschis altul la sarbatorirea a 2 ani de "viata".
Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
Continut sponsorizat





Un an a trecut. Vor mai fi si altii! Empty
MesajSubiect: Re: Un an a trecut. Vor mai fi si altii!   Un an a trecut. Vor mai fi si altii! Empty

Sus In jos
 
Un an a trecut. Vor mai fi si altii!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum place :: News :: Arhiva-
Mergi direct la: