Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Discutii in legatura cu povestile personajelor.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Vid.

Discutii in legatura cu povestile personajelor. Empty
MesajSubiect: Discutii in legatura cu povestile personajelor.   Discutii in legatura cu povestile personajelor. EmptyMar Mai 04, 2010 3:29 am

Deci, am facut acest topic ca sa nu postez la inscrieri personaje.

Strange Dream, puterea ta nu se putea manifesta la 17 ani, deoarece toti studentii din poveste aveau 18-19 ani la mometul exploziei.

Asa, mai vreau sa mentionez ca puterile fiecaruia sunt unice. Fiecare e unic. Si nu puteti avea mai mult de una sau 2, in cazul in care sunt legate.

★ Strange Dream ★ a scris:
Putere : se poate teleporta ,poate vedea locul si timpul in care va fi o persoana si poate sa hipnotizeze pe cineva
Nu poti avea 3 puteri total diferite. Se accepta doar prima si a 2-a, desi sunt cam 2 chestii diferite. In plus, a 3-a putere o are Ale si nu o poti avea si tu.

Inca o rugaminte: Nu va inspirati dupa povestiile celorlalti, pentru ca nu da bine.

Sper ca toti cei din RPG sa cititi acest post, mai ales strange dream.
Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
iubiri_nemuritoare
Agatha Rhone
Agatha Rhone
iubiri_nemuritoare


Numarul mesajelor : 72
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Undeva unde visele devin realitate...

Discutii in legatura cu povestile personajelor. Empty
MesajSubiect: Re: Discutii in legatura cu povestile personajelor.   Discutii in legatura cu povestile personajelor. EmptyMar Mai 04, 2010 12:47 pm

Ok , am inteles .Am modificat acuma .Sper ca este bine asa cum am scris . Daca mai e vreo problema spune-mi .
Sus In jos
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Vid.

Discutii in legatura cu povestile personajelor. Empty
MesajSubiect: Re: Discutii in legatura cu povestile personajelor.   Discutii in legatura cu povestile personajelor. EmptyMar Mai 04, 2010 2:19 pm

E bine, desi nu cam trecusera 2 ani de la explozie.
Dar lasa asa ca nu prea conteaza.
Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
Jinx
Alexiss Elenna Abrams
Alexiss Elenna Abrams
Jinx


Numarul mesajelor : 2724
Data de inscriere : 12/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti .

Discutii in legatura cu povestile personajelor. Empty
MesajSubiect: Re: Discutii in legatura cu povestile personajelor.   Discutii in legatura cu povestile personajelor. EmptyMar Mai 04, 2010 4:36 pm

Toate puterile tuturor sunt ft tari ;x
Eu vroiam la inceput sa am puteri asupra naturii , dar am vazut ca deja Alice avea acele puteri .
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Vid.

Discutii in legatura cu povestile personajelor. Empty
MesajSubiect: Re: Discutii in legatura cu povestile personajelor.   Discutii in legatura cu povestile personajelor. EmptyJoi Mai 06, 2010 4:37 am

Deci, sper ca Cathy va vedea acest post si ii zic sa treaca pe la inscrieri personaje, sa isi editeze povestea. Am motivat acolo.
Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
Continut sponsorizat





Discutii in legatura cu povestile personajelor. Empty
MesajSubiect: Re: Discutii in legatura cu povestile personajelor.   Discutii in legatura cu povestile personajelor. Empty

Sus In jos
 
Discutii in legatura cu povestile personajelor.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Semnificaţia numelor personajelor.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fight for it :: Arhiva-
Mergi direct la: