Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Selena Gomez

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Corynelle;x
Loyal Vampire
Loyal Vampire
Corynelle;x


Numarul mesajelor : 1589
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29

Selena Gomez Empty
MesajSubiect: Selena Gomez   Selena Gomez EmptyJoi Apr 15, 2010 1:52 am

Selena Marie Gomez (n. 22 iulie 1992) este o actriţă şi cântăreaţă americană, cel mai bine cunoscută pentru rolul lui Alex Russo pe Disney Channel, Magicienii din Waverly Place. Ea a jucat în filme de televiziune, Another Cinderella Story şi Programul de Protecţie al Prinţeselor. Înainte de Disney a avut un rol în Barney&Friends. În 2008, ea a semnat un contract cu Hollywood Records şi a contribuit la soundtrack-urile filmelor Tinker Bell, Another Cinderella Story şi Magicienii din Waverly Place. Trupa ei, Selena Gomez & Scene, lansează albumul lor de debut Kiss&Tell pe 29 septembrie 2009.Selena Gomez s-a născut în Grand Prairie, Texas.Părintii ei Ricardo Gomez şi Mandy Teefy divorţează atunci când ea avea cinci ani; mama sa s-a recăsătorit în 2006, cu Brian Teefy. Gomez, a fost numit dupa cantareata Selena Tejano. Tatăl ei este de origine mexicană şi mama ei este de origine italiană de aici se vad frumoasele trasaturi.
Gomez şi-a început cariera la vârsta de şapte ani, jucând Gianna în Barney & Friends. Ea a spus că a învăţat "totul" despre cum să acţioneze în timpul spectacolului. Mai târziu, ea a avut roluri minore în Spy Kids: Game Over şi filmul de televiziune Walker, Texas Ranger: Trial prin foc. În 2004, Gomez, a fost descoperită de Disney Channel. Ea a apărut ca oaspete in Suite Life of Zack & Cody şi Hannah Montana înainte de a primi rolul lui Alexandra Margarita Russo(Alex Russo)în Wizards of Waverly Place .În 2009 joaca in Wizards of Waverly Place the movie în care dintru-n accident Alex face ca părinţii ei să nu se fi cunoscut niciodată. Filmul a atras 11.4 milioane de telespectatori. În 2008 joacă alături de Drew Seely în Another Cinderella Story, care este continuarea filmului A Cinderella Story care îi are în rolurile principale pe Hilary Duff şi Chad Michael Murry. În 2009 a jucat alături de Demi Lovato In Princess Protection Program.
Pe 29 septembrie isi lanseaza albumul de debut Kiss&tell de Selena Gomez & The scene. Pana acum a inregistrat melodii petru coloanele sonore ale diferitelor productii precun Tinkerbell, Princess Protection Program etc.
Selena Gomez 2q15iy1
Sus In jos
http://corina09-.hi5.com
Corynelle;x
Loyal Vampire
Loyal Vampire
Corynelle;x


Numarul mesajelor : 1589
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29

Selena Gomez Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez   Selena Gomez EmptyJoi Apr 15, 2010 1:54 am

Cat o ador:X
Are niste melodii pur si simplu geniale, plus ca e si frumoasa foc.
Sus In jos
http://corina09-.hi5.com
Jinx
Alexiss Elenna Abrams
Alexiss Elenna Abrams
Jinx


Numarul mesajelor : 2724
Data de inscriere : 12/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti .

Selena Gomez Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez   Selena Gomez EmptyJoi Apr 15, 2010 4:34 pm

da este frumoasa , canta si bine si e o actrita draguta
am auzit ca este iar cu Nick Joas. ;x
le sta bine impreunaa.
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Selena Gomez Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez   Selena Gomez EmptyVin Apr 16, 2010 11:05 pm

Um, nu stiu daca e cu Nick si nu-mi pasa.
Este foarte frumoasa si talentata. <3
Pacat ca nu l-a avut pe tatal ei natural alaturi...Sad
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Corynelle;x
Loyal Vampire
Loyal Vampire
Corynelle;x


Numarul mesajelor : 1589
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29

Selena Gomez Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez   Selena Gomez EmptySam Apr 17, 2010 3:39 am

Selena Gomez a spus intr-un interviu la emisiunea Ernie D of Radio Disney’s Take Over ca se simte foarte zvapaiata si ca are nevoie de un iubit care sa o calmeze si sa ii arate partea mai romantica si mai linisttita a vietii.
Ea a mai explicat de ce crede ca ii este greu sa isi gaseasca un suflet prieten, caracterizandu-se ca o persoana relativ dificila si care are tendinta sa analizeze la rece si exagerat de mult lucrurile care i se intampla si care o inconjoara.
“Ma gandesc in mod constant la ce mi se va intampla in viitorul imediat, in loc sa ma bucur de clipa, iar asta este cea mai importanta lectie pe care am invatat-o. Trebuie sa gasesc pe cineva care sa ma scoata din priza, pentru ca sunt in nspe mii de locuri in acelasi timp”, marturiseste Selena. “Ma complic foarte mult, ma complic mai mult decat oricine, asta e parerea mea sincera.”
Pentru Selena Gomez, viata sentimentala nu a avut prea mare succes in ultimul timp. Dupa ce s-a despartit de cateva ori de mezinul formatiei Jonas Brothers, Nick Jonas, ea se pare ca este impreuna cu Allstar Weekend, basistul formatiei Cameron Quiseng, insa relatia lor nu a fost confirmata.
Sus In jos
http://corina09-.hi5.com
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Selena Gomez Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez   Selena Gomez EmptySam Apr 17, 2010 3:20 pm

Ok,sa vedem...
Selena cred ca e cea mai frumoasa actrita de la Disney Channel.Zau.
Si chiar stie sa joace.Poate ssa exprime sentimente greu de exprimat si asta o face buna.Foarte buna.
Dar va rog,dati-o jos de pe scena muzicala!Neutral
Nu are voce deloc si toate melodiile ei sunt computerizate.
De ce sa nu recunosc?
Ascult vreo 3 melodii de-ale ei cu placere,desi e ciudat sa stiu ca vocea ei reala nu seamana niciun pic cu ea pe care o ascult eu.
Cat despre iubit,sa fie cu cine crede ea ca e mai bine sa sa o doara undeva de ce spune presa.
Peace Peace
Sus In jos
Corynelle;x
Loyal Vampire
Loyal Vampire
Corynelle;x


Numarul mesajelor : 1589
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29

Selena Gomez Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez   Selena Gomez EmptyDum Iul 04, 2010 7:28 pm

Selena Gomez 8c968887117505 Selena Gomez 8c968887117507 Selena Gomez 5e70ec87117509 Selena Gomez Ededf287117510 Selena Gomez 8719c787117513 Selena Gomez A64dec87117516 Selena Gomez D11fc587117521
Sus In jos
http://corina09-.hi5.com
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Selena Gomez Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez   Selena Gomez EmptyDum Iul 04, 2010 8:30 pm

Ce superbe's pozele:x
Pacat ca nu au o calitate prea buna, ca poate faceam niste signuri Smile)
Thx Cory:*
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Continut sponsorizat





Selena Gomez Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez   Selena Gomez Empty

Sus In jos
 
Selena Gomez
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Muzica-
Mergi direct la: