Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 The Notebook

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

The Notebook Empty
MesajSubiect: The Notebook   The Notebook EmptyMar Apr 06, 2010 4:58 pm

Allie Hamilton şi Noah Calhoun s-au întâlnit într-o seară la carnaval şi se îndrăgostesc. Părinţii ei nu consimt legătura fiicei lor, deoarece familia lui Noah nu este suficient de bogată şi cunoscută, şi hotărăsc să se mute departe, cât mai departe de Noah.

Allie a aşteptat mult timp ca Noah să îi răspundă la scrisori, dar după mai mulţi ani hotărăşte să se logodească cu Lon, un chipeş soldat american.
Măcinată încă de dragostea pe care o nutreşte faţă de Noah, Allie decide să îi facă o vizită acestuia şi constată că sentimentele lor sunt încă vii. Acum este momentul ca Allie să aleagă între Noah şi proaspătul ei logodnic.
The Notebook The-notebook-1
You have no fu*king idea cat de mult am plans la filmul asta.
Poate descrierea nu e chiar emotionanta,dar filmul in sine a ajutat-o pe mama enorm,pentru ca acum nu mia trebuie sa spele podeaua de la mine din camera...Am plans eu cat pentru o luna:-j
Sus In jos
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

The Notebook Empty
MesajSubiect: Re: The Notebook   The Notebook EmptyMier Apr 07, 2010 1:23 am

Citat :
You have no fu*king idea cat de mult am plans la filmul asta.
Poate descrierea nu e chiar emotionanta,dar filmul in sine a ajutat-o pe mama enorm,pentru ca acum nu mia trebuie sa spele podeaua de la mine din camera...Am plans eu cat pentru o luna:-j
Doamne Smile) hai ca ai fost bestiala la faza cu plansul!
Nu l-am vazut inca...deci e siropos! Bun...adica imi trebuiesc un car de servetele...nu imi place sa ma sterg la ochi =))
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Raindrop.
Kayla Akroyd
Kayla Akroyd
Raindrop.


Numarul mesajelor : 1863
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Vid.

The Notebook Empty
MesajSubiect: Re: The Notebook   The Notebook EmptyMier Apr 07, 2010 7:41 pm

Si euuuu am plans:((
A fost la tv intr`o seara, pe acasa.
Doamneeeeee, ce rau mi-a parut de amandoi, sau de el cand vedea ca in sfarsit isis amintea, si dupa 5 minute tipa ca nu il cunoaste.Sad(
Merita vazut!
Sus In jos
http://carelesssss.tumblr.com
Continut sponsorizat





The Notebook Empty
MesajSubiect: Re: The Notebook   The Notebook Empty

Sus In jos
 
The Notebook
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Cinema-
Mergi direct la: