Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse Empty
MesajSubiect: Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse   Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse EmptyVin Mar 26, 2010 9:37 pm

Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse D42eaf73566846Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse 95535673566853Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse 72507773566860Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse 00ed9673566864
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse Empty
MesajSubiect: Re: Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse   Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse EmptyVin Mar 26, 2010 10:56 pm

in prima poza se vede clar evolutia!
si ca bugetul e mai mare =)))
sincer edward arata cel mai bine in poza pt eclipse :-??
la fel si bella....
jake arata mai bine in new moon.....
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse Empty
MesajSubiect: Re: Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse   Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse EmptySam Mar 27, 2010 2:52 am

Este clara evolutia...
Si personajele, dar si background-ul, totul s-a schimbat, pentru ca nu este un singur regizor, ci trei, care gandesc diferit. Fiecare film in parte a avut si va avea farmecul lui. Astept Eclipse :x
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse Empty
MesajSubiect: Re: Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse   Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse EmptyDum Mai 09, 2010 7:56 pm

Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse C982bf79825049 Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse 8b471d79825052 Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse 4277b979825055 Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse 6b53f779825057 Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse 5714e779825061 Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse Ac8d8f79825063 Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse A3ad0e79825066 Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse 82077b79825069
]
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse Empty
MesajSubiect: Re: Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse   Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse EmptyDum Mai 09, 2010 9:51 pm

Hai sa ii iau pe rand.
Edward : in Twilight a aratat destul de bine, in New Moon e prea matur, iar in Eclipse arata cam ca in Twi, dar se vede ca Rob a mai imbatranit cu vreo doi ani. Smile
Bella : in Twi arata ca o papusa, in NM si Eclipse e mult mai matura, ceea ce este bine, pentru ca ea poate imbatrani.
Carlisle : in Twilight arata bine, in NM pare un pic mai bronzat, dar in Eclipse mi se pare mai groaznic, acum ca vad cele trei poze. Prea aspra privirea...
Emmett : in Twi arata superb, in NM nu foarte, dar oricum nu isi pierde farmecul. In Eclipse arata groaznic cu tunsoarea aia, pot sa zic chiar ca un pampalau. Smile)
Rosalie : in Twilight si NM arata foarte bine, iar in Ecli' se vede schimbarea nuantei parului, dar mi se pare in continuare frumoasa.
Jasper : daca in Twilight si New Moon arata destul de bine (nu a fost printre preferatii mei si nu este), in Eclipse i-au facut un look groaznic. Parul e prea lung si nu ii sta bine deloc.
Alice : in Twi imi placea parul ei facut "tepi". In NM probabil i-au dat cu gel, ca sa nu mai arate chiar tepos, iar in Eclipse i l-au scurtat putin. Inca imi place look-ul, au facut o treaba buna. Smile
Victoria : hm...in Twi si NM Rachelle a avut cam aceeasi nuanta a parului, arata destul de bine. In Eclipse Bryce nu e Rachelle, deci se cam vede ca nu e Victoria cea veche. Dar arata OK.

Zici ca's de la Times Square. =))
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse Empty
MesajSubiect: Re: Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse   Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse EmptyLun Mai 10, 2010 3:12 am

=)))
stai ca ii iau si eu la rand....
eu sunt The Guardian Smile))
Edward:Cel mai mult imi place in Twilight.In NM are fata prea matura :-??.In eclipse arata destul de OK.....dar tot imi place cel mai mult in twilight
Bella:Evolutia se vedeee!In twilight arata cam de 5 ani, in NM arta binee!!!Si in eclipse arta super :x dar in NM zici ca e vopsita....are o culoare de par mai roscata decat in rest
Carlisle:el arata bine pe tot parcursu filmelor....in twilight poza aia cred ca e data cu luminozitate mare....ca e cam prea deschisa!!in NM arat za best...in eclipse zici ca il macina ceva....
Emmet:Cel mai bine arta in Twilight....in NM arata OK...dar in eclipse zici ca i-a pus cineva castronu in cap si l-a tuns Smile))
Rose:Mda...cam ce sa comentezi la ea :x arta bine peste tot....dar in eclipse pare mai slaba...si are o fata ciudata :-??
Jasper:In Twilight arata bine....in NM rezonabil...dar acuma cred ca nu s-a mai uitat in oglinda!Are parul ciudaaat!Se vede ca nu mai are peruca....
Alice:Alice will be Alice... nu am ce comenta!Ii iubesc parul in twilight (desi culmea ca ea pare mai matura in Twilight decat in NM) in NM arata genial :x ea a fost modelu dupa care m-am tuns :x si in Eclipse arata (daca se poate) si mai bine :x dar tot in NM arata cel mai genius :x
Victoria:E clar ca nu mai e aceiasi,....In Twilight...e OK...in NM e si mai OK...in Eclipse arata mai a Victoria decat in rest....pare mai fioroasa si are moaca de mata Smile))
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
Continut sponsorizat





Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse Empty
MesajSubiect: Re: Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse   Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse Empty

Sus In jos
 
Evolţie Twilight-New Moon-Eclipse
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Twilight vs. New moon
» Twilight/New Moon Quiz
» Videoclipuri Eclipse
» Poze Eclipse
» Eclipse cards

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Twilight, New Moon&Eclipse movies :: Poze&Videoclipuri-
Mergi direct la: