Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 The Mist ( Negura )

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

The Mist ( Negura ) Empty
MesajSubiect: The Mist ( Negura )   The Mist ( Negura ) EmptyDum Ian 31, 2010 5:40 am

The Mist ( Negura ) The-mist-128120l-imagine

După o furtună violentă, artistul David Drayton şi locuitorii unui mic oraş sunt victimele atacului unor creaturi înfricoşătoare, camuflate de o bizară ceaţa extrem de densă. Zvonurile sugerează că acestea sunt rezultatul unui experiment realizat la o bază militară din imediata apropiere. Baricadaţi într-un supermarket, Drayton şi grupul său de supravieţuitori trebuie să-şi rezolve problemele interne şi abia apoi să-şi înfrunte uniţi inamicul pe care nici măcar nu-l pot vedea.

Am vazut filmul in seara asta. Vi-l recomand...totusi, daca nu va plac filmele horror, nu va uitati. Sfarsitul este cel mai trist pe care l-am putut vedea intr-un film. Sad
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

The Mist ( Negura ) Empty
MesajSubiect: Re: The Mist ( Negura )   The Mist ( Negura ) EmptyDum Ian 31, 2010 5:46 am

Din moment ce e un film dupa o carte de-a lui Stephen King,logic ca va fi unul bun din punct de vedere al ideilor.
Am sa incerc sa-l vad si eu❌x
Sus In jos
 
The Mist ( Negura )
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Cinema-
Mergi direct la: