Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti

In jos 
+2
Chocoholic
×ღ×|Never.Alone
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptySam Mai 08, 2010 10:55 pm

Scriu pentru ieri si azi , recuperez .
Ieri am stat toata dimineata sa invat la istorie si apoi am plecat la scoala .Ora de romana a fost destul de draguta .Dar apoi am aflat ca cica o colega are spectacol si scapam de ore .Dar am vrut sa mergem toti dar ei nu ii convenea si a zis :
,,iau pe cine vreau eu , pentru ca daca merge cine vrea nu o sa ma sustina deloc .
Ete na . Are niste fitze in ea de te doare capul .Si a luat pe cine a avut chef iar restul clasei s-a suparat pe ea .Profesorii ne lasau sa ne ducem dar ea nu vroia sa ne ia .E , fraiera ca sa nu zis altceva .
Diriga le-a pus absent la franceza si vin fetele suparate ca au absent . Mama ! Si avem o fata cu niste finlandeze , sta si Rusu i-a zis dirigintei ca fata aceea este la spectacolo .Si veni marea Aline nebuna si....... si imi face mie scandal ca i-am zis eu dirigintei .Pana la urma am scapat de ea.
Azi am fost la pregatire si am stat pe PC . Am primit o veste oribila , ce m-a surprins si m-a socat cam tare si nu am mai fost la teatru .Cam atat .Bye .
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptySam Mai 08, 2010 11:08 pm

Bine macar ca i-a pus absenta. Ce naiba, chiar merita. Smile
Imi pare rau ca ai primit veste oribila...si ca nu te-ai mai dus la teatru.
Peace! Peace
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyMar Mai 25, 2010 1:16 am

Dear Diary
Deci incep de vineri si pana astazi .
So.... vineri am fost la scoala si am luat 10 la istorie .Am stat seara pe net si am fost la cineva .Tata ma lasat sa stau pana la 11:30 si am vazut 2 episoade din Vampire Diaries . Sambata am fost la engleza desi nu vroiam , dar a fost amuzant ca profu facea niste chestii foarte amuzante .Apoi la 11 am fost la concurs si la 1 eram acasa .Am stat pe net , iar la 5 am aflat ca am luat mentiune si eram pe locul 7 si m-am bucurat mult .Am stat pe net pana la 10:30 si m-am uitat pana la ultimul episod din VD .Mama, ultimul a fost prea tare . Si chiar imi pare rau de Anna si de Lexi . Damon tacanitu . Dar e super tare . Ieri am plecat la munte .Am fost copii de la 8 luni la 15 ani .A fost tare .Tipa de 15 ani care e de la noi din scoala , a fost foarte draguta cu noi si ne-am distrat foarte bine .Aseara ne-am culcat impreuna toti 6, dar am ramas numai 3 .Azi , am urcat pe munte si ma dor picioarele de numai pot de numai pot sa stau in picioare , apoi am venit acasa si stau pe net .
Cam atat mmomentan .
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyMar Mai 25, 2010 1:40 am

Ce cul :>
Mie nu prea imi place sa urc pe munte Smile) ca ma dor groaznic picioarele :-?
Felicitari pt. mentiune :*
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyVin Mai 28, 2010 12:11 am

Mie imi place .Adica , mereu urc pe munte vara . Este super tare , imi place sa vad muntele de sus . Este tare .Mersi .Si eu m-am bucurat mult cand am aflat ca am luat mentiune.
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyMar Iun 01, 2010 12:26 am

So nu am mai fost de cateva zile pe aici . Deci o conversatie cu un idiot pe care nu-l cunosteam :
Spoiler:

Apoi m-am enervat si i-am dat ignore .
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyMar Iun 01, 2010 1:22 am

=)) eu as fi facut misto de el...
Adica:)) asa imi place mie sa fac :-? ii las pe altii sa-mi dea ignore. =))
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyMar Iun 01, 2010 1:36 am

E , pai si eu imi cam bat joc de unii , dar atunci chiar nu aveam chef si i-am dat eu ignore , inainte de a o face el.
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyMier Iun 30, 2010 7:51 pm

Asa deci am multe sa va povestesc , sper de data asta sa reusesc si sa nu mi se mai inchida pagina de net ca inebunesc .
So.. dupa ce am plecat de aici , m-am dus la bunici si cam toata luna iunie am stat cu Bianca si Andreea . Am facut vreo doua petreceri in pijamale una la Bia si una la mine .

Prima petrecere
Pai ne-am dus la Bianca pe la 7 si am ascultat muzica toata noaptea , am jucat jocuri , am visat la Damon si la Edward si am spus povesti de groaza . Ne era frica sa ne ducem pana la baie singure , Andreea se speriase de ceva si am sarit si eu si Bia in sus si pana la urma am dormit la un loc in pat .Am stat cu lanterna vreo jumatate de noapte si am spus lucruri amuzante . Am mancat provizii si e-am uitat la desene .Am dat besini si bormasini si am devenit si eu membra a clubului Ororilor . I'm Vampire Fart .Asa dupa astea si multe altele ne-am culcat pe la vreo cinci cand o bunica s-a trezit si a inceput sa vina pe la noi si cand i-am luat lanterna Andreei . Ne-am trezit tarziu si am mancat , apoi ne-am dus la mine.Acolo eu si Bia am inceput sa scriem la ficuri . Apropo de asta , am mai inceput doua ficuri : Promisiune Interzisa ( cu VD ) si La o adiere de vant ( cu o fata vampir pe nume Elizabeth ) . La ficul cu Twilight am scris doar o pagina A4 pana acuma si va rog sa nu sariti pe mine .Nu stiu daca pana in toamna apuc sa va aduc cel putin un capitol .Asa , am citit toate cele 4 carti din Vampire Diaries care au aparut la noi .Preferata ea este Reuniunea , a fost plina de actiune si de tot ce trebuie .
TOP VD :
1.Reuniunea
2.Furia
3.Trezirea
4.Lupta
Am citit si Aleasa de la verisoara mea si vai am terminat-o intr-o zi .Nu-mi venea sa cred , a fost prea tare .

Petrecerea 2
Asa dupa ce Bianca a venit la mine si am inceput sa scriem la ficuri , am sunat-o pe Andreea si i-am zis sa vina si ea la noi , ca sa fim toate trei . Ne-am uitat la vreo 4 filme .La cry baby erau unii care se sarutau intr-un fel de noi am zis fiecare : scarbos, oribil , groaznic .La mare am vazut doi oameni care se sarutau in felul ala , doamne ce prosti .Asa am vazut si eu Charlie si Fabrica de Ciocolata si mi-a placut la nebunie .Daca imi place ceva la un film , atunci imi place faptul ca actiunea se petrecer iarna .Era atat de frumos si cu Charlie si tot .Apoi am vazut Twilight si New Moon , dimineata la 5 ne-am culcat si noi .Dupa ce ne-am trezit ne-am dus la Bia si am mai dormit vreo ora si am scris la ficuri .Cred ca eu dormeam in picioare in ziua aceea .Am adormit la 9.
PS : Ne-am uitat la Rascruce de vanturi si a fost super tare .Asa , dupa cateva zile , adica asta vineri cand era premierea mi-au dat fetele telefon sa-mi zica ca s-a trezit tampita de diriga , si ca mi-a dat si mie premiu .Oricum ea s-a facut de ras nu eu .Putea sa-mi dea telefon macar ca avea numarul meu .
Bun , restul zilelor mi le-am petrecut tot cu Bia si Andreea si am vorbit toata ziua cu Ilona , de mi-am consumat aproape toate minutele .Vineri am plecat la mare si pe drum a inceput ploaia .Ce frumos era ! Afara ploua cu galeata si noi ne ducem la mare .Da mama telefon verisoarei ei la care stam noi la mare si zice ea ca cica in eforie e soare .Ce ? Cand ajungem noi , ploua cu galeata si zice ea : Bai daca vreau ploaie va chem la mare pe voi .
Asa , seara ne-am dus prin statiune si mi s-a parut ca o vad pe Ale si toata seara m-am chinuit sa o sun , dar cineva mi-a dat un numar gresit .Si m-am cam suparat putin , pentru ca in loc de Ale mi-a raspuns una din Targu Jiu pe nume Roxana .A trecut si asta si a venit si a doua zi .Rasare soarele si ne ducem pe plaja , fac o baie buna si pe la 6 seara ne intoarcem . A venit o fata care aveam dinti de contele Dracula .Exact ca a lui erau .Si avea niste fitze in ea , in cat aproape ca m-am enervat pe ea .Off
In a treia zi am stat cu Naty si Olimpia si Cezara , verisoarele mele si am fost cu Naty pe plaja , pana ne-a fugarit ploaia .In restul zilei am stat amandoua pe canapeaua din bucataria de vara si ne-am uitat cum ploua . Seara m-am dus la plimbare dinnou si am vazut perna cu NM si nu mi-am luat .A doua zi am vrut , dar nu am putu sa ma duc ca ploua afara si am plecat spre casa .Asa pe la galati , contanta am dat de o dunare uriasa si m-am ingrozit .Am ajuns ieri acasa si am aflat ca mata mea e lovita la o laba.Am luat-o acasa si mama incearca sa o trateze .Off .. plec trei zile si ea pateste ceva . Acum e mult mai bine .A inceput sa puna labuta in pamant si nu o mai doare atat de tare .Azi e ziua mamei si avem musafiri .... party . Vineri ma duc la Iasi cu Ilona si mama la Eclipse , abia astept . Te las .... ne vedem vineri sau sambata .


Ultima editare efectuata de catre perfect.vampire in Joi Iul 01, 2010 3:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyMier Iun 30, 2010 11:00 pm

La multi ani pt. mama ta:*
Si felicitari pt. premiu Wink
Ah:)) ar fi fost cul sa fiu eu pe la mare...sau mai bine nu. Mi-e groaza de inundatii :-<
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyMier Iun 30, 2010 11:02 pm

Pe bune , fata aceea semana perfect cu tine .
Geamana ta ,, Ale .Mersi mult . Este foarte naspa cu Dunarea si Siretu pe la Galati .
Pe la tine cum e ?
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyMier Iun 30, 2010 11:15 pm

La mine e perfect, sincer. Neutral Adica oricum Prahova nu prea poate fi inundata:-?ca avem mai mult deal decat campie...
Wow:> Uite ca am o sora geamana prin Ro si nici nu stiam :> Eh :>
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyMier Iun 30, 2010 11:31 pm

Acuma stii .Leapsa pe care am primit-o pe wordpress :


ZODIE : Fecioara

AȘ VREA : Sa il cunosc pe Ian .

PĂSTREZ : Toate lucrurile pe care le ador .

MI-AŞ FI DORIT : Sa pot da timpul inainte .

NU-MI PLACE : Sa ma grabesc , dar de multe ori o fac fara sa-mi dau seama

MĂ TEM : De necunoscut .

AUD : Muzica

ÎMI PARE RĂU : Ca am facut unele greseli in trecut , care m-au schimbat in unele privinte .

ÎMI PLACE : Sa scriu , sa ascult muzica , sa ma plimb , sa ma uit la filme , sa stau pe net etc.

NU SUNT : Fitoasa

DANSEZ : Daca imi face placere .

NICIODATĂ : Nu voi intelege pe toata lumea .

PAR : Copilul linistit si retras plin de mistere ascunse pe care cu timpul incepe sa le descopere.

NU-S NICIODATĂ : O fata pretentioasa .

NU-MI PLAC LA MINE : Cosurile .

SUNT CONFUZĂ : Cand nu stiu ce se intampla in jurul meu .

AM NEVOIE : De liniste ,de lucrurile pe care le ador , si de prieteni adevarati

AR TREBUI : Ca toata lumea care citeste ceva scris de mine sa-si dea o parere , altfel inseamna ca probabil nu a citit ,

UN ANOTIMP : Iarna

O LUNĂ : Iulie

O ZI A SĂPTĂMÂNII : Vineri

O PARTE A ZILEI : Amurgul

UN ANIMAL MARIN : Caracatita

UN ANIMAL DE USCAT : Pisica

O PLANETĂ : Marte

LICHID : Apa

PIATRĂ : Smarald.

METAL : Aur alb.

PASĂRE : Lebada.

PLANTĂ : Tradafirul

STARE : Mereu linistita .

INSTRUMENT : Pian.

SENTIMENT : Melancolie

SUNET : Piciorul pe zapada

CÂNTECE : Plumb-Cut
Jason Walker-Down
Lady Gaga- Alejandro
Avril Lavigne - Innocence

FILME : Twilight saga , La rascruce de vanturi , Charlie si fabrica de ciocolata Shrek etc.

SERIALE : The vampire diaries.

ORAŞ : Barlad

GUST : Amar

AROMĂ : Vanilie

CULOARE : Albastru si roz.

MATERIAL : Bumbac.

O PARTE A CORPULUI : Ochii

DROG : Filmele si cartile cu vampiri .

ACCESORII : Bratari , cercei ..

O EXPRESIE A FEŢEI : Cand sunt plistisita dau ochii peste cap , exprimand faptul ca numai pot .

O MATERIE : Romana si Engleza

UN PERSONAJ DIN DESENE ANIMATE : Rikki (H2O)

FORMĂ : Inima.

O MAŞINĂ : Ferrari negru :x

UN NUMĂR : 10

O HAINĂ : Rochie
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyLun Aug 09, 2010 4:12 am

Nu am mai trecut de mult pe aici , asa ca azi va dau ceva bomba sa radeti .Una incerca sa isi bata joc de mine si m-am luat de viata ei .Iata ce a iesit :


Spoiler:


Cine vrea sa isi bata joc de ea , adresa este :lori_slave4you , va invit la distractie cu nebuna anului
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyLun Aug 09, 2010 3:11 pm

Eu as fi injurat-o, ce naiba=)) aia e vorbire frumoasa...cum suna:))
Cati ani are? Ca sa stiu daca ma pun cu ea=))
PS: e tiganca?:-"
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyLun Aug 09, 2010 5:31 pm

Nu , nu e tiganca . E cu un an mai mica de cat mine , dar e dusa rau .
Daca vrei ...poti sa te iei de ea
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 EmptyLun Aug 09, 2010 5:32 pm

Aa. Asa mi s-a parut din conversatie:-?
Oke:>Smile) mersi de sfat. Smile)
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Continut sponsorizat





Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti   Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Aici sunt doar eu ! Aici cosmarurile si visele apar pe harti
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Gossip Girl. Doar In Visele Tale
» Hello says the Devil ;x [Visele sunt realitate,iar viata reala, minciuna]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Creativitate :: Jurnal-
Mergi direct la: