Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Tom si Jerry : Iute si furios

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Tom si Jerry : Iute si furios Empty
MesajSubiect: Tom si Jerry : Iute si furios   Tom si Jerry : Iute si furios EmptyLun Dec 28, 2009 12:52 am

Cursa a inceput! Si la fel cea mai ametitoare intrecere din istorie: urmarirea dintre cel mai popular soricel si cel mai simpatic pisoi din momentul in care au fost pur si simplu aruncati afara din casa unde era cald si bine... deoarece au distrus tot!

Urmatoarea lor oprire este la televiziune, la un Reality Show, unde se inscriu in Fabuloasa Cursa, al carui mare premiu este o imensa casa de vis!

Patronul studioului Globwobbler este incantat de idee, mai ales ca intrecerea dintre cel iute si cel furios va avea un rating senzational la TV!

Si tu vei fiincantat, mai ales ca fiecare cursa devine din ce in ce mai haioasa.

Asa este Wink este bestial filmul! Vi-l recomand!
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Bubu.love.you
Thirsty Vampire
Thirsty Vampire
Bubu.love.you


Numarul mesajelor : 258
Data de inscriere : 01/09/2009
Varsta : 30
Localizare : ploiesti

Tom si Jerry : Iute si furios Empty
MesajSubiect: Re: Tom si Jerry : Iute si furios   Tom si Jerry : Iute si furios EmptyDum Ian 10, 2010 4:10 am

nu cred ca lam vazut...
dar cred ca e super misto...:X:x
Sus In jos
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Tom si Jerry : Iute si furios Empty
MesajSubiect: Re: Tom si Jerry : Iute si furios   Tom si Jerry : Iute si furios EmptyVin Ian 29, 2010 4:51 am

Am uitat sa postez tocmai aici!=))
L-am vazut!
Asa cul o fost!:x
Defat Tom si Jerry sunt mereu cul si fani!❌x:x
Ii ador!:x
Sus In jos
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Tom si Jerry : Iute si furios Empty
MesajSubiect: Re: Tom si Jerry : Iute si furios   Tom si Jerry : Iute si furios EmptySam Ian 30, 2010 3:26 am

Si eu l-am vazut . Mi-a placut foarte mult . Este super tare .As vrea sa-l mai vad o data , pentru ca il ador.
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Continut sponsorizat





Tom si Jerry : Iute si furios Empty
MesajSubiect: Re: Tom si Jerry : Iute si furios   Tom si Jerry : Iute si furios Empty

Sus In jos
 
Tom si Jerry : Iute si furios
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Cinema-
Mergi direct la: