Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Prima dragoste

In jos 
+4
Milki
Ale.
ToxicBlood
×ღ×|Never.Alone
8 participanți
AutorMesaj
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyDum Dec 06, 2009 2:38 am

E , acuma sa va vad . Care a fost primul prietene pe care l-ati avut ? Cand? Zi tot , vrem sa aflam si noi
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyLun Dec 14, 2009 1:46 am

Vad ca n-are nimeni curaj sa posteze aici=))
Am sa va dezamagesc spunand ca nu am avut pana acum nici o ''prima dragoste''.
Nu am fost niciodata indragostita cu adevarat.:-??
Sus In jos
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyLun Dec 14, 2009 1:50 am

Krista a scris:
Vad ca n-are nimeni curaj sa posteze aici=))
Am sa va dezamagesc spunand ca nu am avut pana acum nici o ''prima dragoste''.
Nu am fost niciodata indragostita cu adevarat.:-??

De fapt,eu vroiam sa postez prima, chiar dupa ce a facut Laura topicul!
Dar am avut alta treaba si nu am mai apucat :-?
So, eu am fost indragostita de 3 persoane cu adevarat. Nu am iubit-o pe niciuna!
Prima data in a 5-a, apoi in a 6-a si acum in a 8-a [ de fapt de la sfarsitul clasei a 7-a ]
Smile acum, sunt ... mai mult sau mai putin indragostita...de esarfa mea mov Smile):x
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyMier Dec 16, 2009 11:23 pm

Eu prima dragoste , am avut-o in clasa 1 . atunci mi-a placut de un baiat . si lui ii plaea de mine . ma tineam mereu dupa el.
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Milki
Not a Vampire
Not a Vampire
Milki


Numarul mesajelor : 45
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyLun Feb 08, 2010 4:48 pm

ToxicBlood a scris:
Vad ca n-are nimeni curaj sa posteze aici=))
Am sa va dezamagesc spunand ca nu am avut pana acum nici o ''prima dragoste''.
Nu am fost niciodata indragostita cu adevarat.:-??


Asta pot sa spun si eu..nu cred ca am iubit cu adevarat pana acum Laughing
Sus In jos
Jinx
Alexiss Elenna Abrams
Alexiss Elenna Abrams
Jinx


Numarul mesajelor : 2724
Data de inscriere : 12/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti .

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptySam Mar 13, 2010 2:09 am

Hmm :-? prima mea iubire.. Smile) cred ca a fost prin clasa a 4a .. mi`a placut f mult de o ruda ff indepartata[boy normal]mi`a placut si de mai multi baieti si inainte de el, dar el a fost primul care a fost mai important :> Smile)
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyMar Mar 30, 2010 11:02 pm

nu am iubit cu adevarat pe nici unul cu care am stat, a fost o pasa idioata de adolescenta...asta pana anul trecut...acum el are inima mea si numai el, il ador Day dreaming
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyMier Mar 31, 2010 11:29 am

La mine e foaarte complicat....
Adica foarte!
Nu era supranatural tipu sau ceva de genu dar....a fost ceva foarte greu pentru mine mai mult modalitatea in care s-a terminat Sad(
Stiti eu eram in Romania, el in Italia...si s-au intamplat foarte multe chestii neplacute...
O sa va povestesc mai pe larg....promit!
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
miss.Duhamel!
Chad Murray
Chad Murray
miss.Duhamel!


Numarul mesajelor : 5566
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : aici :X

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyMier Mar 31, 2010 7:40 pm

vreau sa aflu chiar m-ai facut curioasa...desi dupa felul in care ai scris nu s-a terminat bine...sper sa ma insel Nailbiting
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?act=idx
×ღ×|Never.Alone
Cezar Chil Hole
Cezar Chil Hole
×ღ×|Never.Alone


Numarul mesajelor : 2944
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyJoi Apr 01, 2010 4:12 pm

Gata ...mai facut curioasa .Spune tot ca vreau sa stiu , sa stii .Cum te-ai indragostit de un tip din Italia ? Si unde l-ai cunoscut ? Zi tot .
Sus In jos
http://www.houseofnight.forumz.ro
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyJoi Apr 01, 2010 11:48 pm

Pai sper ca nu va plictisesc povestile lungi :">
Acum vreo un an juma am fost in Italia la matusimea....si acolo l-am cunoscut pe tip....era roman dar se nascuse in Anglia si traia in Italia defapt....pur si simplu ne-am placut!adica din prima clipa am devenit prieteni...de cand mi-a turnat suc pe bluza mea buna =))) si dupa s-a oferit sa mi-o spele....de mana =))) ma rog lucrurile au degenerat usor.....adica nu a fost chiar asa real love...cum a spus si Andreea "doar o pasa idioata"
ma rog...eu m-am intors acasa dar vorbeam super-mult la telefon!si culmea a fost ca desi erau vreo 1500 de km intre noi nu ne pasa....
dar stiti...cand aia zic [,] ca intotdeauna fericirea e urmata de un necaz e pe bune!
el avea (si cred ca inca mai are) o foarte buna prietena....intr-o zi a vrut sa imi faca o surpriza si sa imi faca un CD cu melodii super cute :x
dar cand mergea la magazin sa cumpere CD si ma rog...ce mai trebuia a dat peste el o masina.Eu cand am auzit am avut un atac de panica.Era fix vinerea in care luam vacanta intre semestre.Am avut noroc ca matusa si unchiu erau in tara si am mers cu ei cu masina.
Prietena lui il cam placea...si atunci cand s-a trezit (inainte sa ajung eu) i-a umplut capul cu mii de prostii cum ca eu nu il plac si alte faze...
cand am ajuns acolo pur si simplu mi-a tranti-o in fata.Si el nu a spus decat "are dreptate....pacat ca ai batut atat drum pana aici doar pentru un La revedere." .Am ramas masca.Am incercat sa vorbesc cu el dar....ma rog!
Ma bucur ca nu am avut poze cu el sau o melodie "a noastra"....nu pot sa spun ca am trecut greu peste....mi-a luat vreo 3 saptamani in care am fost cam deprimata dar atunci mi-am dat seama ce prieteni buni am (si ce "sis" geniala am!).prietena mea Paula (pe atunci eram doar friends....nu ca acuma sisters!de fapt de atunci am devenit niste "gemene"...) m-a vazut deprimata si intr-o zi mi-a pregatit o petrecere surpriza....ziua mea in avans.....si acolo, ca sa ma faca sa il uit, a adus numai bunaciuni de salivai dupa ei =))) si ne-a pus sa jucam sticluta....eu nu ma sarutasem cu tipu niciodata ca in filme.ne-am rezumat doar la pupici >Razz.si aici am facut la fel....pentru ca eram abia a 6-a wtf!
din ziua aia mi-a trecut toata supararea!
acuma nu mai simt nimic cand ma uit in urma...pentru ca stiu ca cine a zis "el a pierdut...eu am castigat" are dreptate!
nu m-am gandit niciodata la asta dar poate ca din cauza asta NM e cartea mea preferata.....pentru ca stiu (adica am o idee vaga) despre cum e sa fi ranit din dragoste....
oricum de acuma o sa fiu mai atenta....
PS: sper ca nu v-am plictisit cu povestea mea luuunga dar a trebuit sa ma descarc....sorry Very Happy
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyVin Apr 02, 2010 12:22 am

Eu cel putin nu m-am plictisit!
Dar a fost foarte urat de a facut el!
Ma rog, faza e ca acum a trecut, asta conteaza!
>Very Happy<
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Miss Shepherd
Not a Vampire
Not a Vampire



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/09/2010

Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste EmptyDum Sept 12, 2010 3:16 am

well... primul meu prieten a fosr dragut, mi-a placut de el.. da rnu m-am indragostit... Pana acum, toti prietenii pe care i-am avut nu mi-au placut indeajuns de mult incat sa ma indragostesc de ei... dar uite ca vara asta am fost in love peste cap de un tip :X .. I love you
Prima oara nu mi-a placut de el... vreau sa spun ca nu vazusem ceva dragut la el.. dar dupa vreo 3-4 zile.. cand ne-am intalnit mai des cu grupul.. ei bine...in seara aia am simtit ca imi ia inima la goana.. imi sarea din piept, nu alta.. stiam ca ma place.. si eu il placeam enom de mult.. ne-am propus sa fim impreuna.. dar.. el avea o alta prietena de vreo 2 ani.. si se cam certase cu ea.. dar nu stia sigur daca vrea sa se desparta de ea sau nu..
faza e ca mi-a dat multe sperante... si eu nu prea am fost in stare sa ii arat cat de mult il plac.. si uite ca am ajuns in plang cand mi-a spus ca e nesigur si ca ar fi mai bine sa ii las un timp sa se gandeasca...am inghetat.. m-am inchis in mine... si sunt sigura ca o sa se impace cu prietena lui din nou..Sad(
life sucks.. Neutral Goodbye
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prima dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Prima dragoste   Prima dragoste Empty

Sus In jos
 
Prima dragoste
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ask ve Ceza [dragoste si pedeapsa]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Sa ne cunoastem mai bine :: Despre noi-
Mergi direct la: