Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Chris Weitz (regizor New Moon)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptySam Noi 28, 2009 3:02 am

Interviuri, poze cu Chris Weitz, cel care a facut filmul New Moon:

De ce ti-a fost teama in primul weekend de la premiera?
Nu avem nici o teama,cifrele aratau deja ca nu urma sa falimentez casa de productie.Daca ar fi sa ma gandesc,cea mai mare teama ar fi o respingere totala din partea fanilor.Ce am realizat in acea saptamana a fost ca nu o sa fiu neaparat foarte laudat pentru film.Filmul a fost facut pentru fanii,iar daca unii nu inteleg asta,asta e.
Te-au surprins criticile negative?
In ceea ce priveste criticile,nimic nu ma surprinde.Si eu am fost critic si stiu ca exista 2 modalitati de a evalua povestea,fie esti tipul care spune ca filmul e grozav,sau mai probabil,poti evalua subiectiv.Si avand in vedere atentia acordata de presa acestui film,nici nu este de mirare ce modalitate a fost folosita.Imi doream mai multa apreciere din partea lui Javier Aguirresarobe.Mi se pare un om foarte destept care a facut multe lucruri frumoase.
Multi fani spun ca filmul le-a placut mai mult decat cartea,aceasta fiind cel mai putin indragita de catre ei.
Este nevoie de mult timp pentru a citi "New Moon",si mai ales trece foarte mult timp fara Edward.Iar in film este chiar invers,Robert apare de multe ori.Si mai este si Taylor care s-a descurcat de minune si i-a impresiont si pe fanii sceptici.
Este interesant faptul ca ai riscat sa faci inca o adaptare dupa o carte,avand in vedere cat de rau au mers lucrurile la ultimul film.
Mi-au placut mult actorii.Dupa ce am vazut primul film,am stiut ca este ceva special legat de Kristen,Rob si Taylor.Imi placeau emotiile din carte.Era ceva ce eu stiam sa fac.Credeam ca daca ramai fidel cartii,sigur vei reusi.Pe langa fanii deja existenti,vei castiga si un public nou.Si uitandu-ne la incasarile din prima zi,observam ca a facut mai mult decat "The Golden Compass" la un loc.Este foarte bine.
Care au fost avantajele si dezavantajele la regizarea "New Moon"?
Dezavantajele erau scenele ce trebuiau filmate la ora 05:00 dimineata in padure si noi ne chinuiam sa filmam bine astfel incat sa avem o secventa continua.Era foarte frig in padurea din Columbia Britanica.Partea placuta au fost momentele identificarii reale cu personajele.Taylor a fost primul care a reusit.
Crezi ca o sa reusesti sa aduci si baieti la cinema sa vada filmul?
Da.Sper doar ca nu vin cei tarati acolo.Iar daca e asa,sper ca unora sa le placa si mai ales sa recunoasca asta.Daca nu,sper sa se bucure de seara petrecuta alaturi de iubitele lor.Aveam in cap un slogan pentru asta :"Crezi ca iubita ta intra la cinematograf gandindu-se la Edward,Jacob sau la tine?"Asta cred ca i-ar fi facut sa mearga.


Ultima editare efectuata de catre Shining smile. in Vin Sept 10, 2010 9:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptySam Dec 12, 2009 3:07 am

O alta surpriza pentru faptul ca au multi follow-eri, Twitterul Summit ne-a dat o parte din jurnalul lui Chris Weitz de pe parcursul filmarilor New Moon. Il puteri vedea aici.
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptySam Dec 12, 2009 2:28 pm

Chris Weitz e pur si simplu cel mai tare!
New Moon nici nu se compara cu Twilight...
Barbatu' asta e genial.Adica nu ati vazut ce efecte speciale a bagat?:X
As vrea sa regizeze tot el Breaking Dawn...
Sus In jos
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptyDum Dec 13, 2009 4:12 am

Krista a scris:
Chris Weitz e pur si simplu cel mai tare!
New Moon nici nu se compara cu Twilight...
Barbatu' asta e genial.Adica nu ati vazut ce efecte speciale a bagat?:X
As vrea sa regizeze tot el Breaking Dawn...

Si eu cred la fel ca tine!
New Moon chiar nu se compara cu Twilight!
E mult mai bun New Moon!
Si mie mi-ar place ca el sa regizeze BD....
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptyDum Dec 13, 2009 4:13 am

Ma bucur ca esti de acord cu mine!:X
Dar ati vazut ce urechi clapauge are?Parca ar fi un spiridus: ))
Sus In jos
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptyDum Dec 20, 2009 3:23 am

Directorul Chris Weitz ne dezvaluie 5 secrete-in Entertaiment Weekly-despre New Moon:lupii ascunsi,melodia din lift,un lucru din bagajul Bellei,ce ii spune Jacob acesteia in scena in care aproape se saruta si trucuri pentru viteza.

1. Lupii ascunsi

"Cautati gravuri ale lupilor pe castronul in care Carlisle arde echipamentul de prim-ajutor;pe tricoul pe care Jacob il poarta cand o intalneste pe Bella in parcare;pe brelocul agatat de cadoul pe care i-l da Bellei (dream catcher)."

2. Muzica in lift

"Cand Edward,Bella si Alice se afla in lift pentru a-i intalni pe membri clanului Volturi,pe fundal se aude Strauss-Die Fledermaus (a.k.a. The Bat)."

3. Bagaj emotional?

"Cand Bella priveste spre poienita in care ea si Edward stateau culcati,are prinsa de rucsac o busola aurie-busola pe care eu o port la rucsacul meu", spune Chris.

4. Viteza

"Am folosit un mic truc cand Edward coboara din camioneta Bellei si se cearta.Am vrut sa aratam cat de rapid este:l-am asezat pe Rob chiar langa camera,dar in afara imaginii si am folosit dublura imbracata exact ca el pe scaunul soferului.Cand Edward coboara din masina,este dublura,iar apoi Rob apare in fata camerei de filmat.Astfel pare ca este imposibil de rapid."

5. Ce spune Jacob

"Si ultimul,dar nu cel din urma:daca vreti sa stiti ce ii spune Jacob Bellei inainte ca aproape sa o sarute,intrebati un membru Quileute.Adresa tribului este quileutenation.org.Nu va pot spune decat atat:Jacob zice Kwop kilawtley."
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptyDum Dec 20, 2009 9:45 pm

Au aparut si celelalte 5 secrete de care vorbea Chris.Enjoy.

6. Turnul

"Puteti vedea turnul din Volterra si oamenii imbracati in rosu de la festivalul San Marco pe coperta cartii "Romeo si Julieta" a Bellei,atunci cand se trezeste la ea in dormitor.

7. Lupta cu lupii

"In lupta cu lupii am scapat intentionat camera jos,in timp ce alergau spre ea;puteti de asemenea auzi sunetul pe care microfonul il face,ca si cum un animal ar fi alergat in camera si ar fi distrus-o."

8. Cultura Quileute

"Cand se pregateau sa vada casele lui Jacob si Emily,scenograful David Brisbin si echipa lui au vizitat La Push si au intalnit consiliul executiv Quileute.Cand erau acolo,o tanara i-a dat lui David prima canistra facuta de ea (fiind un obicei al tribului).Pentru a ne arata aprecierea,am decis sa punem canistra intr-un loc unde sa se vada clar-este la intrarea in casa lui Emily si o puteti vedea cand Bella intra.Deasemenea, 'apelul' pe care il folosesc Jared si Embry cand coboara din masina Bellei este ceea ce copiii Quileute obisnuiesc sa faca."

9. Dezavaluire

"Motivul pentru care fazele lunii se intampla "invers" pentru a dezvalui titlul este,de fapt,corect din punct de vedere stiintific.Am organizat un seminar astrofizic cu bine-cunoscutul astronom Neil DeGrasse Tyson,care s-a plans de numarul mare de filme in care stiinta nu e inteleasa corect.(Nu imi cereti sa justific vampirii si varcolacii.)"

10. Asta e in italiana!

"In camera Volturilor,Aro vorbeste in italiana-La Tua Cantante ar trebui sa fie usor pentru cei ce au citit cartea-se refera la Bella,ca fiind cea al carei sange il 'cheama' pe Edward mai mult decat al oricui.Apoi,cand ea ii spune ca nu stie nimic despre sufletul lui Edward,Aro raspunde 'Fore ... ne il vostro l'uno o altro' -'Poate...si nici despre al tau'."
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptyMar Dec 29, 2009 8:08 pm

Interviu: Chris Weitz vorbeste despre “New Moon”

Chris Weisz a crezut ca va transforma The Golden Compass intr-o adevarata franzica entuziasmanta, atat pentru fanii lumii fictionale, cat si pentru producatorii flamanzi de bani. Insa n-a fost sa fie, marele proiect a ramas cu doar un singur film care n-a starnit prea multe valuri de extaz.

Astfel ca regizorul a accepat provocarea New Moon cu mult aplomb si mare dorinta de reabilitare. Intr-un interviu acordat corespondentului de la Dark Horizons, Paul Fisher, Weisz vorbeste despre saga Twilight, despre vampiri, povesti de dragoste si exploatare masculina sexuala (nu e chiar atat de grav precum suna).


Fischer: Dupa The Golden Compass, care-a mirosit a franciza, cat de reticent ai fost in a te apuca de un alt film de acest gen?

Weitz: Am avut unele indoieli, fiindca-m fost foarte dezamagit de experienta cu The Golden Compass , care trebuia sa fie un proiect mai amplu. Trebuia sa faca o dare de seama a ideilor lui Philip Pullman, iar ceea ce a ajuns la cinematograf a fost varianta ciopartita de studio. Cred ca exista si unele lucruri bune, momente de care sunt mandru, in care temele si personajele au iesit cum trebuie. Insa lipsesc atat de multe din film, incat de data asta am vrut s-o fac ca la carte. Am simtit ca cei de la Summit vor o adaptare fidela a cartii lui Stephanie, asa ca n-am ratat sansa de a ma reabilita in lumea fantasy.

F : Unde este linia de demarcatie dintre obiectivele tale personale ca regizor, necesitatile materialului-sursa, si expectantele fanilor? Adica simti o anumita presiune? Te preocupa acest aspect in vreun fel?

Weitz : N-am simtit niciun fel de presiune insuportabila, fiindca obiectul tau principal este ca lumea sa mearga si sa vada filmul pe care l-ai facut. Cu asta am rezolvat problema. Simt ca atunci cand adaptez un roman, ceea ce-am facut cu ultimele trei filme, scopul meu este sa fiu fidel materialului si fanilor, sau mai precis perceptiei fanilor asupra cartii. Cu toate acestea am suficienta libertate in ceea ce priveste aspectul vizual si tonul intregului. Am de asemenea libertatea de a improviza pe o tema data. Poate intr-o zi voi lua o pauza, voi scrie un scenariu si voi face filmul exact asa cum vreau eu. Insa pentru mine aceasta versiune a filmului New Moon este exact cea pe care vroiam s-o fac.

F: Care-au fost, in acest, modificarile survenite in tranzitia de la roman la scenariu?

Weitz: Cand adaptez un roman de 600 de pagini intr-un film de doua ore, ajungi sa condensezi actiunea, sa renunti la scene sau sa augmentezi altele pentru acoperi absenta celor la care s-a renuntat. Insa cred ca fanii inteleg acest proces, atata timp cat nu renunti la tonul cartii, la feeling-ul personajelor si la momentele cele mai reprezentative. Cred ca daca esti atent la ceea ce fanii prefera in carte, nu poti s-o dai prea rau in bara. In cele din urma nu voi multumi pe toata lumea. Insa cred ca acesta este un film realizat in special pentru fani.

F: Aceasta franciza este in parte responsabila pentru o anumita revitalizare…

Weitz: A trendului vampirilor?

F: Care este natura acestei fascinatii pe care o avem pentru aceasta creatura gotica, si nu pentru alta?

Weitz: Nu pretind sa inteleg, trebuie sa fiu sincer cu tine. N-am reusit sa-i inteleg esenta, insa cred ca este o metafora adaptabila la orice generatie sau perioada istorica. Insa o mare parte din iconografia vampirilor lipseste din saga Twilight. Intr-un fel sunt mai mult semi-zei decat vampiri. Nu vezi prea mult supt de sange. Nu vezi cruci si usturoi. Nu ard in soare si nu dorm in sicrie. Aici e vorba doar de o fata care n-are o prea buna parere depre ea insasi, care se indragosteste de o creatura pe care o considera mult deasupra ei. Ca pe urma sa afle ca este chiar asa cum crezuse la inceput. Cu alte cuvinte, este vorba de prima dragoste exprimata in termeni supranaturali.

F: Una dintre primele scene este cu Bella citind si studiind Romeo si Julieta. Exista paralele shakespeariene:

Weitz: Cred ca referinta la Romeo si Julieta justifica multe dintre deciziile proaste si dintre neintelegerile care se intampla pe parcursul filmului. Este un fel de a spune: „Ei bine, exista acest precedent literar al tragediei bazat pe o neintelegere.” Bineinteles ca Edward face o greseala teribila parasind-o pe Bella, el chiar crede ca astfel o protejeaza. Mai tarziu exista o tragica neintelegere care poate fi usor explicata prin referinta la Romeo si Julieta. In ceea ce priveste povestea unei iubiri interzise, in care doua familii sunt la cutite – nu este cazul intre familia Cullen si familia Swan.

F: Cu siguranta o teme importanta este anxietatea adolescentina.

Weitz: Da. Prima dragoste este fundamentala. Insa, in alte privinte, este cu totul altceva. Iar personajului lui Taylor Lautner, Jacob, este un rival mult mai puternic pentru Edward decat este Tybalt pentru Romeo.

F: Sunt convins ca public tinta este foarte entuziasmat de faptul ca Taylor petrece foarte mult timp din film la bustul gol.

Weitz: Jacob nu-so permite sa-si cumpere un tricou nou de fiecare data cand se transforma in varcolac.

F: Sigur ca da. Insa o parte din mine zice: „Iata o promovare inteligenta.” Adica exista o strategie in spatele modului in care acesti actori si aceste personaje sunt prezentate fanilor francizei?

Weitz: Este o tema foarte interesanta. Mie mi se pare corect. A venit timpul ca barbatii sa fie obiectificati pentru femei, avand in vedera ca femeile au fost obiectificate la randul lor foarte multa vreme iar fetele tinere au fost transformate in fantezii sexuale pentru barbati. Parerea mea este ca daca analizezi mesajul sexual al acestui film, iti dai seama ca este foarte traditional si limitativ. Adica vorbim in acest caz de o eroina virgina, care si-a declarat pe fata virginitatea, ceea ce este un soc pentru cultura noastra. Lucrurile s-au modificat atat de mult incat acest fapt reprezinta exceptia care intareste regula. In ceea ce priveste comportamentul lui Edwad fata de Bella, totul este destul de traditional si circumspect…Asa ca da, vor fi multe scene cu muschi abdominali, insa nu asta nu va ucide pe nimeni.
sursa:cinemarx.ro
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptyMier Dec 30, 2009 12:38 am

Vai ! Smile)
M-am amuzat interviul asta, dar nu stiu de ce!
Mi-a placut ca l-a bagat si pe Taylor in discutie :">
Multumim pentru interviu, Cris:*
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptyMar Mar 09, 2010 11:31 pm

MTV a postat un interviu recent al lui Chris Weitz,in care regizorul "New Moon" ne impartaseste 5 secrete din film.
Am optat pentru aur : in "Twilight",Robert si restul vapirilor vegetarieni au ochii aurii,ca rezultat al abstinentei lor pentru sangele uman.In "New Moon",ochii vampirilor sunt mai aurii.De ce a vrut Chris aceasta schimbare?
"Este un auriu mai detectabil.In primul film nu prea au iesit in evidenta ochii lor, iar eu vroiam sa se simta apartenta lor la alta lume."
Vampirul tacut : actrita Rachelle Lefevre,dupa cum bine stiti,au fost inlocuita in rolul ei din "Eclipse" de catre Bryce Howard Dallas.In "New Moon" Rachelle este vazuta dar nu vorbeste.Exista vreo legatura intre lipsa replicilor ei si schimbarea din "Eclipse"?
"Nu e chiar asa.Exista un dialog,dar este una dintre scenele taiate.A fost una dintre acele scene,la care daca te uiti,observi ca este in plus.Nu a fost o rea intentie.I-am explicat lui Rachelle de ce scena respectiva nu este in film,iar in ce priveste filmul,nu-mi pare rau de decizia luata,imi pare rau doar daca i-am ranit sentimentele lui Rachelle."
De ce atat de distrus,Edward? : la un moment,Edward apare in film cu camasa rupta,dar nu aflam niciodata de ce.Deci...ce s-a intampla?
"Se presupune ca a purtat aceleasi haine de cateva luni,care s-au rupt intre timp,pentru ca,stiti bine,corpul lui este ca piatra."
Lordul nostru ? : scenele filmate in Italia au o mare incarcatura religioasa,iar Edward sufera,clar,foarte mult.Se presupune ca el ar trebui sa fie figura lui Hristos?
"Intr-o oarecare masura da,pentru ca este condamnat la suferinta eterna.El crede ca este blestemat,dar se inseala.Asa ca in sensul de martir,da,seamana."
Ochi negri : in cartea lui Stephenie,ochii lui Edward sunt negri in Italia.De ce nu vedem aceasta schimbare in film?
"Pentru ca am gresit eu!Intr-un fel,am uitat.De fapt,exista 2 motive.Unul este ca am gresit,iar celalalt este ca m-am gandit ca ar fi ciudat sa vezi pe ecran ochii lui devenind negri si ca in momentul reuniunii ar fi bine sa-l vezi pe Edward viu.Dar probabil ca,unele detalii le-am inclus in film,altele nu."
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptyVin Mar 12, 2010 8:03 pm

Un scurt interviu cu Chris Weitz acordat lui Mark Malkin, de la E!Online .
Ce părere ai de "Breaking Dawn" împărţit în două filme?
Cartea este foarte densă, aşa că e potrivită împărţirea. Şi cred că deşi fanii doresc cât se poate de mult deodata, s-ar întrista dacă s-ar sfârşi abrupt filmul.
Ce zici de scenele violente şi sexuale regăsindu-se în film?
Multe lucruri se întâmplă în spatele ecranului, aşa că nu sunt sigur dacă sexualitatea reprezintă o problemă. Violenţa şi scene însângerate... cred că nici ele nu sunt o problemă, deoarece consiliul de evaluare nu are probleme cu violenţa.
Cine crezi tu că ar trebui să regizeze filmele?
Îmi plac Martin Scorsese, Wes Anderson şi Michael Winterbottom. Dar nu sunt sigur pentru care dintre ei regizarea unui film din Saga Twilight ar fi următorul pas.
Va înceta oare vreodată obsesia legată de relaţia dintre Rob şi Kristen?
Amândoi sunt foarte atractivi şi atrăgători şi e distractiv să te gândeşti la ei doi ca fiind împreună. Personal, întotdeauna am încercat să păstrez o negare plauzibilă, ştiind cât mai puţin posibil despre asta şi aşa voi continua.
Ai vreun sfat pentru ei?
Nu am avut de-a face cu presiunea şi controlul strict la care ei sunt supuşi. Dacă vor fi foarte mulţi oameni interesaţi de viaţa mea, o să-i sun pe Rob şi Kristen să-i intreb pe ei ce să fac.
Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptySam Mar 13, 2010 12:01 am

Imi place interviul.
Si secretele sunt foarte tari. Imi plac toate. :x
Pacat de Rachelle, nu merita sa fie inlocuita...Sad
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
suicide.blonde
Elvish Eruva
Elvish Eruva
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 4212
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptyLun Mar 22, 2010 11:21 pm

Pe 20 martie a avut loc lansarea Dvd-ului New Moon. O parte din vedetele filmului au fost în diferite oraşe la petrecerile organizate cu această ocazie.

Sus In jos
http://avrillavigne.forumz.ro/
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) EmptySam Mar 27, 2010 3:06 am

Draguttttt:X
Imi place ca da autografe :>
Unii sunt mai nashpa si nu dau autografe :-?
Multumim pentru poze. Wink
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Continut sponsorizat





Chris Weitz (regizor New Moon) Empty
MesajSubiect: Re: Chris Weitz (regizor New Moon)   Chris Weitz (regizor New Moon) Empty

Sus In jos
 
Chris Weitz (regizor New Moon)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» David Slade (regizor Eclipse)
» Catherine Hardwicke (regizor Twilight)
» Bill Condon (regizor Breaking Dawn)
» Twilight vs. New moon
» Videoclipuri New Moon

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Twilight, New Moon&Eclipse movies :: Regizori&co.-
Mergi direct la: