Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Vicky Cristina Barcelona

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Vicky Cristina Barcelona Empty
MesajSubiect: Vicky Cristina Barcelona   Vicky Cristina Barcelona EmptySam Sept 26, 2009 6:13 pm

Vicky Cristina Barcelona Vicky-christina-barcelona

Scurta descriere:

Doua tinere din America, Vicky si Cristina isi petrec vacanta de vara in Barcelona. Vicky este o tanara sensibila care tocmai s-a logodit, in timp ce Cristina este o persoana careia ii plac experimentele emotionale si sexuale.

In Barcelona, ele sunt atrase intr-o serie de incurcaturi romantice neconventionale alaturi de carismaticul pictor, Juan Antonio si fosta sa sotie Maria Elena, o femeie frumoasa si tempestuoasa. Aventurile celor patru scapa de sub control si creaza numeroase momente amuzante. Plasat in Barcelona, cu decoruri pline de senzualitate mediteraneana, filmul lui Woody Allen aduce intr-o forma nostima si fara inhibitii, un omagiu iubirii in toate formele ei.

* Titlu: Vicky Cristina Barcelona
* Data lansare (SUA): 15 August 2008
* Data lansare (Romania): 03 Aprilie 2009
* Perioda filmare: 9 Iulie 2007 - 23 August 2007

:> super film! Pe mama o cheama Cristina Smile) coincidenta:))
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
ToxicBlood
Cole Smith
Cole Smith



Numarul mesajelor : 6324
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Vicky Cristina Barcelona Empty
MesajSubiect: Re: Vicky Cristina Barcelona   Vicky Cristina Barcelona EmptyDum Ian 31, 2010 12:25 am

Si pe mine tot asa ma cheama=))
Am vazut inceputul de HBO si pe urma nu m-am mai uitat sa am inceput sa fac bradul,sa-l impodobesc....
Poate am sa reusesc sa-l vad pana la sfarsit:-?
Sus In jos
 
Vicky Cristina Barcelona
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Cinema-
Mergi direct la: