Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Manuscrisul anonim

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Manuscrisul anonim Empty
MesajSubiect: Manuscrisul anonim   Manuscrisul anonim EmptyLun Sept 07, 2009 4:00 pm

Manuscrisul anonim 311919

Cartile pot fi o afacere periculoasa... Angel Robinson are morbul lecturii si isi incearca norocul ca asistenta a celebrei agente literare Lucy Fiamma. Insa are ghinionul sa descopere ca noua ei sefa are un ego cat casa si pretentii de primadona atat de la angajati, pe care-i chinuie in fel si chip, cat si de la scriitorii care vor sa-si vada numele pe-o carte. Ceea ce Angel nu stie inca e cat de departe sunt unii aspiranti la glorie in stare sa mearga ca sa fie publicati. Intr-o buna zi, la agentie ajunge un capitol dintr-un manuscris care povesteste cu lux de amanunte viata lui Angel, inclusiv secrete pe care fata nu stie sa le fi dezvaluit vreodata unui strain. Cine sta oare cu ochii pe ea? Sa fie o scorpie de colega in stare s-o injunghie pe la spate, iubitul ei sau clientul acela atat de seducator?
"Debra Ginsberg spune povestea unui inger (Angel) bantuit de un demon (Damiano). Pentru asa ceva trebuie sa detii arta subtila de a-ti contraria cititorii si de a-i indruma cu surasuri complice pe piste false. Ginsberg are spirit de ticluitor umbros si fler de copoi gata sa adulmece succesul. Manuscrisul anonim nu e doar o gluma care se ingroasa mortal, ci si dovada ca viata unui comerciant de thrilleruri poate deveni la randu-i un thriller." (Radu Paraschivescu)
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

Manuscrisul anonim Empty
MesajSubiect: Re: Manuscrisul anonim   Manuscrisul anonim EmptyMar Dec 08, 2009 12:55 am

Este atat de bun incat mi-am batut recordul la citit:l-am citit pe asta si gossip girl in aceiasi zi!M-a prins atat de tare incat l-am terminat in 4 ore si ceva.....deci a fost absolut WOW!!!!!!!!!o ador si cu prima ocazie mi-o cumpar pentru ca am avut-o de la bibleoteca....
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Manuscrisul anonim Empty
MesajSubiect: Re: Manuscrisul anonim   Manuscrisul anonim EmptyVin Dec 11, 2009 9:14 pm

Crissy a scris:
Este atat de bun incat mi-am batut recordul la citit:l-am citit pe asta si gossip girl in aceiasi zi!M-a prins atat de tare incat l-am terminat in 4 ore si ceva.....deci a fost absolut WOW!!!!!!!!!o ador si cu prima ocazie mi-o cumpar pentru ca am avut-o de la bibleoteca....

Vai, deci chiar este bun Smile) am incredere in tine, sa sti! Smile)
Trebe sa fac rost de bani urgent ca am atatea carti de cumparat...Smile)
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Continut sponsorizat





Manuscrisul anonim Empty
MesajSubiect: Re: Manuscrisul anonim   Manuscrisul anonim Empty

Sus In jos
 
Manuscrisul anonim
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Carti :: Cocktail Colection-
Mergi direct la: