Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 La masura 12 nu esti grasa

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

La masura 12 nu esti grasa Empty
MesajSubiect: La masura 12 nu esti grasa   La masura 12 nu esti grasa EmptyLun Sept 07, 2009 3:56 pm

La masura 12 nu esti grasa Promo_8933

Autoarea romanului de succes "Regina gafelor" revine cu un bestseller international publicat in cincisprezece tari.
Heather Wells e cea mai tare ! Sau, ma rog, era inainte sa renunte la viata de pop-idol, sa se ingrase vreo cateva kilograme, sa se certe cu iubitul si a piarda contractul cu casa de discuri. Acum, ca vremurile de glorie s-au dus, Heather e cat se poate de multumita de noul job la un colegiu de top din New York. Asta pana-ntr-o zi, cand o crima misterioasa tulbura linistea academica, iar politistii sunt gata sa clasifice totul drept accident. Asa ca Heather se hotaraste sa dezvaluie misterul ajutata de Cooper, un detectiv sexy ca un rock-star. Numai ca aventura se dovedeste periculoasa pentru ca nimic nu zgandare mai tare orgoliul unui criminal decat o fosta starleta bagareata.
"O carte scrisa cu nerv si atat de amuzanta, incat iti vei dori cateva momente de respiro sa-ti mai vii in fire." (Publishers Weekly)
"Cartea asta e un «must»." (Company)
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
Chocoholic
Alice Lotte Beth Etoille
Alice Lotte Beth Etoille
Chocoholic


Numarul mesajelor : 2995
Data de inscriere : 09/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

La masura 12 nu esti grasa Empty
MesajSubiect: Re: La masura 12 nu esti grasa   La masura 12 nu esti grasa EmptySam Feb 13, 2010 2:33 am

Am citit-o :x
e una dintre cartile din categoria "the best" ....deci e roman politist+romance (putin dar totusi)+amuzant =))) combinatie geniala :x
imi pare rau ca totusi Cooper nu ii acorda atnetie >Razz
nesimtitu Razz
Meg Cabot scrie extraordinar :x
mai intai Regina Gafelor si acuma asta...si mai sunt Razz
e una dintre scriitoarele mele preferate Wink
Sus In jos
http://wildlovebycrissy.wordpress.com/
 
La masura 12 nu esti grasa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Esti complicata?
» Cat de destept esti?
» Ce deget esti?
» Cat de tolerant esti?
» Cine esti tu de fapt?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Carti :: Cocktail Colection-
Mergi direct la: