Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Un nou sondaj pe forum! Noteaza staff-ul! Acum ai ocazia sa iti exprimi multumirile si nemultumirile fata de staff! Mai multe detalii aici.

 

 Am scapat de griji

In jos 
AutorMesaj
Ale.
Derek Davidson
Derek Davidson
Ale.


Numarul mesajelor : 8211
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Am scapat de griji Empty
MesajSubiect: Am scapat de griji   Am scapat de griji EmptyJoi Sept 03, 2009 9:34 pm

Am scapat de griji Promo_8909

Dupa ce ne-a facut sa radem cu lacrimi la romanul "Alergand pe tocuri", Anna Maxted revine cu un bestseller si mai amuzant.

Sunt Helen, am douazeci si sase de ani, o slujba nesuferita la o revista pentru femei, conduc o Toyota veche si sunt atrasa de cei mai nepotriviti barbati. Viata mea e un haos de nedescris si, ca un facut, intru intr-o groaza de incurcaturi.

Colac peste pupaza, Luke, colegul de apartament, imi face numai neplaceri, prietena mea cea mai buna, Tina, e prea indragostita de iubitul ei ca sa ma mai bage in seama, iar Marcus, proprietarul locuintei in care stau, e prea indragostit de el insusi ca sa-i mai pese de altceva. Unde mai pui ca Tom, veterinarul ala superb, se incapataneaza sa nu-mi dea atentie. Hmm, o fi din cauza incidentului cu tequila? Ce ma fac? Ajutooor!

"Sclipitor" (Cosmopolitan)

"Incredibil de amuzant. Maxted scrie cu un umor inegalabil." (Daily Express)

"Helen Fielding are o concurenta serioasa!" (Publisher's Weekly)
Sus In jos
https://twilightsaga.forumburkina.com/forum.htm
 
Am scapat de griji
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Carti :: Cocktail Colection-
Mergi direct la: